Sport

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez anjjjja 31 sty 2006, 17:19
agnes dam ci dobra rade nie swiruj tylko zalkladaj portki od dresu i na boisko,jestem pewna ze zmieni sie twoj stosunek do wszystkiego,trzymaj sie

przez agnes635 01 lut 2006, 09:18
I tak chyba zrobię,ale muszę poczekać na wiosnę i ciepełko,nie lubię zimna brrr.A i jeszcze pójdę na basen ale też poczekam do wiosny bo muszę schudnąć.I ciągle te obiecanki z których nic nie wychodzi.Pozostanę przy spacerach. ;)

przez anjjjja 01 lut 2006, 13:58
wiesz ?najgorszy jest pierwszy dzien,pozniej czlowiek tylko czeka aby np biegac lub pojsc na basen ,trzymaj sie i prosze zrob tak jak mowie a nie pozalujesz!!!!! ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez paula 01 lut 2006, 14:30
Ja tez uwazem , ze sport pomaga w nerwicy, w rozładowaniu emocji, choc sama ostatnio mało sie ruszam, ale od wiosny zaczynam jazde na rowerku!!! :D

A tak poza tym to: rano jogging, w południe basen, tenis, piłka, aerobic etc., po południu spacerek , a na wieczór KAMASUTRA i ogólna gimnastyka w miłym towarzystwie!!! ;) No i cały dzien jesteśmy zrelaksowani!!! ach....

przez cicha woda 01 lut 2006, 15:24
Ja też przeważnie budzę się do życia dopiero na wiosnę. Zimą jestem bardziej ospała i nic mi się nie chcę bo po prostu jest za zimno. Wiosną częściej wychodzę z domu co wiąże się z dużą ilością ruchu na świeżym powietrzu (uwielbiam te wielokilometrowe spacery) :D
...ogólnie mówiąc "life is brutal"
poza tym wszystko doskonale...

przez Starościna 01 lut 2006, 15:37
cicha woda napisał(a):Ja też przeważnie budzę się do życia dopiero na wiosnę. Zimą jestem bardziej ospała i nic mi się nie chcę bo po prostu jest za zimno. Wiosną częściej wychodzę z domu co wiąże się z dużą ilością ruchu na świeżym powietrzu (uwielbiam te wielokilometrowe spacery) :D

u mnie obecnie podobnie:)

Spacerki owczem owszem... choć spaceruję cały rok... po mieście ganiam załatwiać różne sprawy .... a jak przyjdzie wiosna to rowerek w końcu ruszę:)

we wrześniu kupiłam sobie z tv shopu wspaniałe przyżądy do ćwiczeń.. one są wspaniałe tylko mi się jakoś wspaniałomyślnie nie chce na nich regulrnie ćwiczyć.. stoją w pokoju i się na nie patrzę głównie...

jeszcze w liceum ćwiczyłam ostro aerobik w klubie i aquaaerobik.. fajna sprawa polecam wszystkim... ale jakoś teraz od 2 lat ni jak się nie mogę zebrać i iść poćwiczyć...

nienawdzę za to czwiczyć z musu- patrz wszelkiego typu wfy... właśnie będe dzwonić do mojego kochanego doktora o zwolnienie..... ratunku tylko nie wf!!!!!!!!

pozdrówfka:)
Imperrare Sibi Maximum Imperium Est!!

przez KAJKA 07 mar 2006, 10:12
Sport-tak ale nie dla każdego.
To bardzo indywidualna sprawa,powinniśmy go uprawiać jednak pod warunkiem.że sprawia nam to przyjemność.
Tak myślę. ;)

przez roccola 07 mar 2006, 10:20
jestem za uprawianiem sportu tylko nie znalazlam dla siebie odpowiedniej formy. Pale papierosy kondycje mam słabą. Jak pobiegne 2 metry serce chce mi wyskoczyc czuję puls w uszach ..to chyba nie jest dobre przy nerwicy :(

przez Żurek 09 mar 2006, 00:35
MI bardzo pomogły ćwiczenia siłowe (mam ławeczke w domu )
bo na siłownie chodziłem ale nie bardzo się czułem w większym gronie
FAKT że daje to lepsze odprężenie od wszystkich uspokajaczów i mimo zmęcznenia w dłuższym okresie czasu miałem więcej energii

wszystko jednak wymaga regularności w innym razie nie będzie plusów takiego wysiłku
"Nasze życie jest tym co tworzą z niego nasze myśli"-Marek Aureliusz

przez Śmierć 09 mar 2006, 00:39
ja mam hantle z któych korzystam co 2 dzień :) już nawet ostanie troche przypakowałem ;) z jeden kilo :)

przez Amator 09 mar 2006, 00:48
U mnie głównie rowerek-cały sezon,choć w zimie to umiarkowanie.Codziennie gimnastyka,głównie na rozciąganie,już mi to nawet weszło w krew...10min rano i trochę sie poprawia samopoczucie.
Pewnie też tak macie-są dni kiedy moge przespać cały dzień,nic mi się nie chcę i ludzie dookoła mnie bardzo drażnią z tego powodu.

przez Śmierć 09 mar 2006, 00:53
W zdrowym ciele zdrowy duch, codziennie rano i wieczorem powinna być gimnastyka, tak samo jak najcześciej powinno się biegać, aby dotlenić organizm... podstawa

przez Żurek 09 mar 2006, 00:58
JA też bardzo lubię rowerek ale tylko poza miastem
Nie macie tak że podczas takiego wypadu łapią was lęki ? że daleko od domu że serducho za mocno ,za szybko bije ?
Wiem ze powinienem rzucic palenie ale to jedna z niewielu przyjemności?!
jakie sobie zostawiłem
Mówiłem już Wam że bardzo się cieszę że jesteście ? i że jest takie forum gdzie ludzie słuchaja Innych ludzi
Trzymajcie się ciepło
"Nasze życie jest tym co tworzą z niego nasze myśli"-Marek Aureliusz

przez Śmierć 09 mar 2006, 01:00
Ja tak mam, nie moge daleko jeżdzić rowerem bo się zaczynam denerwować strasznie mnie to frustruje bo lubie rower i często jezdze, ale ostanio boraz blizej... domu, bosh gdybym był normalny to bym pojechał nad morze nawet...

Sortuj wg