Samotność...

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Twilight 01 wrz 2007, 22:14
A bo ja wiem, czy ''pokażę im, na co mnie stać'' To taki dobry motywator?... Ale Twoja decyzja, Anonim.
PersonaNonGrata

przez anonim 01 wrz 2007, 23:55
Dla mnie dobry motywator, kiedy czasem mam wszystkiego dośc, po prostu mówię sobie, muszę coś udowodnić, sobie i innym i nie mówię tu koniecznie o pobiciu ich, ale chcę żeby usłyszeli, że coś osiągnąłem i żeby było im głupio, że oni pogrążają się w swoim towarzystwie, choć jeśli mnie sprowokują, a nawet sami zaczą walkę(jedna osoba byłaby na to gotowa, bo też mnie delikatnie mówiąc nie lubi) to wtedy...
"MUSZĘ LECZYĆ SIĘ NA BÓL I STRACH
GDZIE JEST CZŁOWIEK KTÓRY Z SIEBIE SAM POKAŻE MI JAK
KTO POKAŻE MI JAK ?"

przez Twilight 02 wrz 2007, 03:23
... Wyzwolisz prawdziwą potęgę ciemnej strony Mocy :twisted: Ph34r! ;)

Obrazek
PersonaNonGrata

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Monikas 06 wrz 2007, 18:52
Anonim powinieneś trochę wyluzować, nabrać dystansu. Raz się wygrywa innym razem nie, traktuj karatę jak sport, a nie walkę na śmierć i życie.

przez Maciej_Z 07 wrz 2007, 12:25
Karate to nie jest sport - w prawdziwym karate więcej elementów ''mentalnych'' niż fizycznych... Oczywiście, jedno wpływa na drugie i wzajemnie dobrze na siebie działa.

Pozdrawiam
PersonaNonGrata

przez Monikas 07 wrz 2007, 20:34
hmm przepraszam jeżeli was uraziłam, ale dla mnie karate jest jedną z dziedzin sportu. Ale przyznam że, nie trenowałam żadnej sztuki walki, więc można mnie uznać za laika.

przez Maciej_Z 08 wrz 2007, 08:33
Spokojnie, nie uraziłaś :smile: Owszem, Karate często traktowane jest jako sport, ba, jest chyba nawet jednym ze sportów olimpijskich? Ale tu w Karate jest w sumie tylko nazwa i technika ruchów - prawdziwe karate składa się nawet bardziej z elementów mentalnych, a żaden ''karateka'' nie uczestniczyłby w turniejach sportowych - jeśli przyjmujemy to jako bardziej światopogląd, niż sam wydzielony element walki.

Pozdrawiam
PersonaNonGrata

przez slitzikin 09 wrz 2007, 20:24
Maciej Z - zupełnie się mylisz moim zdaniem. Karate jest sportem, oczywiście że w jego ramach jest medytacja itd., ale to nie jest żadna filozofia. Karate jest jedną ze sztuk walki, a tym samym sportem.

przez depresyjny86 09 wrz 2007, 21:55
no to sie nam zrobił temat o karate :D
Nienawidze niedzieli.
To najgorszy dzień dla samotnych
:)

przez natik 09 wrz 2007, 22:05
jesli sie jutro nie musi isc do pracy ani tym bardziej do szkoly to nie jest to taki zly dzien,poza tym kazdy dzien jest zly dla samotnych albo dobry
i to zalezy jak sie go zaplanuje i przezyje.tez jestem samotna a dla mnie to nie byl taki wcale zly dzien bo zrezygnowalam dzis ze wszystkich swoich pseudo znajomosci damsko-meskich i to jednego dnia:)jestem samiutka jak palec wprawdzie teraz,lecz zawsze to lepsze niz byc otoczona przez facetow ktorzy traktuja Cie jak obiekt seksulany jedynie tak z kobiecego punktu widzenia oczywiscie patrzac :D .co do karate i sportow to zamierzam zaczac uprawiac jakis boks czy cos bo mam potrzebe wyzycia sie na jakims worku i poprzyczepiam sobie fotki niektorych :D
"Myśleć to co prawdziwe, czuć to co piękne i kochać co dobre - w tym cel rozumnego życia."
"Śmiejcie się ze mnie bo jestem inny, a ja śmieję się z was, bo wszyscy jesteście tacy sami..."

przez slitzikin 09 wrz 2007, 22:43
natik Ty nie do końca jesteś samotna, masz córeczkę prawda? :)

Mnie dzisiaj dobija fakt, że ludziom jest tak ciężko tworzyć dobre związki. Nieszczęśliwie się zakochałem, moim zdaniem zerwaliśmy przez naprawdę pierdoły i nie mogę tego zrozumieć. Nie mogę zrozumieć czemu dwoje ludzi nie może się łatwo porozumieć, czemu bycie z drugą osobą jest takie trudne często.

przez natik 09 wrz 2007, 22:48
bo za malo ze soba rozmawiaja mysle i zbyt malo czasu spedzaja razem.oddalaj sie od siebie i sie rozapada,tak przynajmniej u mnie bylo.
synka mam:)oczywsicie ze nie jestem samotna,a jedynie brak doroslego faceta w mym zyciu od dzis.ten 136 cm jest jednak czasem bardziej dorosly i madry niz oni wszyscy:)i oby tak mu zostalo,nad tym pracuje wlasnie:)
"Myśleć to co prawdziwe, czuć to co piękne i kochać co dobre - w tym cel rozumnego życia."
"Śmiejcie się ze mnie bo jestem inny, a ja śmieję się z was, bo wszyscy jesteście tacy sami..."

przez depresyjny86 22 wrz 2007, 02:07
Nienawidze samotnosci.....dlaczego ludzie nie mogą po prostu zakochać się w kimś i być kochanym?......
Najgorsze jest to że żeby nie być samotnym trzeba wykonać dużo pracy....nad sobą,nad swoim ciałem,psychiką.....
Mam nadzieje że moja praca się opłaci i nie będe sam do końca życia ;)
:)

przez Pstryk 22 wrz 2007, 17:54
Darek, nie jesteś samotny :D Mamy siebie :D
Pstryk

Sortuj wg