Samotność...

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez depresyjny86 05 sie 2007, 10:40
Z angielskm u mnie very good
:)

przez Twilight 05 sie 2007, 11:05
No to jedziemy. "Crucify". Tekst jest zapisany dość szczególnie, nie będzie łatwo, ale wczytaj sie, wczytaj sie w znaczenie. Nie patrz na to jak na ''zwykły'' tekst, poczuj, że mówisz, śpiewasz go Ty (i kompletnie nie ważne, jaki masz głos) - bo czuję, trudno i darmo, że mógłbyś każde słowo z tego wiersza traktować jak swoje, pod każdym się podpisać. Zrobisz jak uważasz, ale polecam skupić się na każdym wierszu, (nie koniecznie tak, jak jest zapisany, podziel sobie na własne wiersze, utwórz zdania, które najbardziej Ci pasują) każdy p o c z u ć .

A i miejsce, w którym tekst jest umieszczony, jest szczególne - dociekliwy zrozumieją czemu.

>>Crucify<<

Pierwszy utwór na stronie. A gdy już zrozumiesz tekst, jeśli już poczujesz go, dopasujesz do siebie, (w innym wypadku oczywiście nie zabraniam, ale sens ma, gdy zrozumiesz) to obejrzyj, jak wyglądało to w 91 roku. I ponownie, każda klatkę obrazu możesz dopasować do siebie. Tylko słuchaj z godną głośnością, albo na słuchawkach :twisted: I weź sobie do serca.

Crucify, Montreal '94

Pozdrawiam

.
PersonaNonGrata

przez monikamc 06 sie 2007, 12:39
Witaj rodzinko:) Juz myslalam ze bede sama bo jeszcze tak niedawno pisalam. Mylilam sie poznalam faceta w ktorym sie zakochalam od pierwszego wejzenia i on we mnie tez. Tyle ze to nie jest podobne do mnie:/ Zawsze traktowalam fecetow jak dobrych kumpli ale nie inaczej a tu buuuuuuuum!!!!! Spadlo jak grom z jasnego nieba. Myslalam ze go wystrasze jak powiem ze chodzilam na terapie i ze mam problemy ze soba ale to nic nie dalo. Pozdrawiam wszystkich trzymajcie sie na was tez przyjdzie czas tylko dajcie sobie szanse i choc troche otworzcie swoje smutne serduszka.
monia :)))))

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez hetman76 06 sie 2007, 15:12
monikamc napisał(a):Witaj rodzinko:) Mylilam sie poznalam faceta w ktorym sie zakochalam od pierwszego wejzenia i on we mnie tez. .

Jak ja ci zazdrosze :cry: szczególnie teraz kiedy ze smutku nosem dotykam ziemi :cry: :cry: :cry:

Monikamc !!! cieszymy się ogromnie!!!

przez przędka 06 sie 2007, 16:02
Ale to dobrze, że się przyznałaś, zawsze stawiaj sprawę uczciwie i tak 'wyjdzie szydło z worka" potem będziesz płakać jeszcze bardziej!!!!
Jesteś młoda, tylko miłość jeśli takowa istnieje może Ci pomóc , znajdź ją jak najprędzej!!!trzymam kciuki, aby to było to czego szukasz!!! Wiesz w tym wieku mam córkę co ty!!! zazwyczaj to ona mnie pociesza;
trawa usycha więdnie kwiat, lecz słowo Boga naszego trwa na wieki

Samotność...

przez Tomek, Wrocław 06 sie 2007, 20:05
Kilka dni temu umówiłem sie z dziewczyną i było bardzo fajnie do momentu aż zaczeliśmy mówić dlaczego nigdy nie miałem dziewczyny, i tak doszło do rozmowy na temat mojej nerwicy i leczenia. I minelo kilka dni jej telefon milczy, nie odpisuje na sms, na nic. Zero kontaktu. A do momentu jak nie zacząłem mówić o nerwicy było super. Ta nerwica mnie wykończy. Mam juz tego dosc :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

przez Twilight 06 sie 2007, 20:11
Akurat. Jeśli jest tak jak myślisz, to Cię nerwica uratowała. Przed głupią gęsią. sorry, "brutalny się robie" :twisted:

Pozdrawiam
PersonaNonGrata

Don't worry, to jakaś głupia lala!!!!

przez przędka 06 sie 2007, 20:16
swój na swego zawsze trafi!!! a może się nie przznawaj, to i tak widać!!!! przecież nie wszyscy są jednakowi, a jabyśmy byli tacy sami to można już by było ....- wiadomo co!!!!

przez Twilight 06 sie 2007, 20:25
przędka napisał(a):swój na swego zawsze trafi!!! a może się nie przznawaj, to i tak widać!!!!

Primo, nie zawsze widać, secundo, niech sie jednak przyznaje, szczerość to podstawa. Co to za przyjaźń bez szczerości, a co to za związek bez przyjaźni.

Pozdrawiam
PersonaNonGrata

,.............

przez Czarownica_Akara 08 sie 2007, 18:33
Tomek, Wrocław napisał(a):A do momentu jak nie zacząłem mówić o nerwicy było super. Ta nerwica mnie wykończy. Mam juz tego dosc

Ty sie czlowieku ciesz, ze to wyszlo wczesniej. Taka osoba zosawilaby Cie przy pierwszym problemie i dopiero wtedy bys cierpial..... los Ci troche zaoszczedzil ;>
" Wlasna, wolna i swobodna wola stanowi
najkorzystniejsza korzysc, w skutek ktorej
diabli biora wszystkie systemy i teorie "

F. Dostojewski

przez vampirek82 09 sie 2007, 10:07
Tomek, Wrocław napisał(a):Kilka dni temu umówiłem sie z dziewczyną i było bardzo fajnie do momentu aż zaczeliśmy mówić dlaczego nigdy nie miałem dziewczyny, i tak doszło do rozmowy na temat mojej nerwicy i leczenia. I minelo kilka dni jej telefon milczy, nie odpisuje na sms, na nic. Zero kontaktu. A do momentu jak nie zacząłem mówić o nerwicy było super. Ta nerwica mnie wykończy. Mam juz tego dosc Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad

szczerze to dobrze ze tak sie skonczylo!!!!! wyglada na to ze klientka zbyt inteligencja nie swieci!!!!
"Bo umrzeć to zbyt mały powód, żeby przestać Kochać"
a gdyby tak zaczarować cały świat...

przez depresyjny86 09 sie 2007, 13:13
Vampirek ma racje,dobrze,że to tak się skończyło
:)

przez vampirek82 09 sie 2007, 14:07
przędka napisał(a):a może się nie przznawaj, to i tak widać!!

tak jak Twilight uwazam ze szczerosc to podstawa.
a wezmy taki przyklad, nie powiesz, zaangazujesz ze, nio i wiadomo ze po jakims czasie samo wyjdzie lub juz sam zdecydujesz zeby powiedziec, a ona odwroci sie od Ciebie??? i wtedy tylko niepotrzebne cierpienie, wiec jestem za tym zeby mowic, gdyz niestety czasami sa tacy hipokryci jak "kolezanka" Tomka, co tylko moga wywolac u nas "wrazliwcow" niepotrzebne cierpienie....
"Bo umrzeć to zbyt mały powód, żeby przestać Kochać"
a gdyby tak zaczarować cały świat...

a jak szię tak zakocha, że na mór !!!!

przez przędka 09 sie 2007, 15:07
i wtedy Cię zaakceptuje!!!!

Sortuj wg