Jak opanować nerwice

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez robsonhwdp 29 sie 2006, 21:26
Ludzie bzura kto to kur... napisał co za idiota że Pan Piotr Lewandowski powiedział w swoim programie ze trzeba mocno w to uwierzyć bzdura totalna człowieku nie wiesz co piszesz debilu jeden to nie pisz.Sam osobiście rozmawiałem z panem piotrem lewandowskim który powiedział że to nie ma zadnego znaczenia wrecz powiedzial ze morzesz sobie przykladac i wmawiac sobie ze nic mi to nie da a sam zobaczysz ze z czasem ci pomorze.Co do drugiej opcji to lewandowski ma tyle mejli od ludzi ze sie to w glowie nie miesci i trudno zeby kazdemu mogl w stanie napsiac referat widze ze ostatnio ze na 5 stronie jakis pacan sie wypowiada ktory sie na niczym nie zna wiec sam sobie mow ABRAKADABRA ale do siebie ta metoda jest skuteczna i to nie jest do podwarzania!!!!!!!!!!!!A co do zawrotow w glowie morze tak byc ale to wynik leczenia własnie z takimi anonsami powiino sie zgłaszać do P.P.Lewandowskiego a nie np.czy morzna podczas tego brać leki skoro w książce jest napisane ze nie TO NIE!!!!!!!!!POZDRAWIAM :evil: :evil: :evil: :evil: Wkurzyłem sie

[ Dodano: Wto Sie 29, 2006 7:27 pm ]
MOCARZ ty idioto w samiej książce jest napisane ze niewarzna jest wiara w ta metode!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

przez Cilv 29 sie 2006, 23:45
O jezuuuu człowieku wrzuć na luz :evil: Po co się tak denerwować, jeszcze nerwicy dostaniesz :smile:

To smutne Limba że Cię tak potraktował, człowiek powinien brać odpowiedzialność za to co stworzył... Przykro mi z tego powodu.
Ale mimo to nadal będę stosować to czary mary, bo mi naprawde pomaga :smile: Mimo że podobnie jak Ty mam nieustanne zawroty głowy, ale to od zaniku lordozy w kręgosłupie szyjnym, a tego bsm nie leczy niestety :(

przez mocarz 30 sie 2006, 00:17
panie robsonhwdp czy jakoś tak :) ja mówiłem , pisałem że człowiek musi uwierzyć że ta metoda pomoże mu w nerwicy.Bo niewielu jest takich, którzy ograniczyliby picie herbaty czy kawy ze względu na tę metodę. Jak oleje totalnie te zalecenia to nici z leczenia. O to mi chodziło.Chciałem człowieka wesprzeć w chorobie a Ty deb**u będziesz mnie pouczał.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez snaefridur 31 sie 2006, 16:35
Spokojnie Panowie i bez inwektywów proszę. ;)
snaefridur

przez emiflo 31 sie 2006, 23:06
ja przestałam stosować , bo zaczela mnie mocno boleć głowa i boję się , ze to przez bsm , ale od września będę chodzić do lekarza na brt, to jest to samo co bsm , tylko się wykonuje raz na tydzień przez 15 minut poprzez aparaturę . Nie wiem co z tego wyjdzie , ale już nie mam sił na nic.
---Na najważniejszych skrzyżowaniach życiowych nie stoją żadne drogowskazy -----Charles Chaplin
---Sekretem szczęśliwego życia jest wyrozumiałe akceptowanie zmian ----- James Stewart

przez emiflo 02 wrz 2006, 10:07
na forumie pomogła Cilv , robsonowi i jeszcze jednej osobie . U mnie są za duże obawy przed skutkami ubocznymi i nie mogę , bo się bardzo boję .
---Na najważniejszych skrzyżowaniach życiowych nie stoją żadne drogowskazy -----Charles Chaplin
---Sekretem szczęśliwego życia jest wyrozumiałe akceptowanie zmian ----- James Stewart

przez *soltu 02 wrz 2006, 10:08
ja zakupiłam tą książkę po tym jak przeczytałam opinie tutaj. ale przyznam się że do tej pory nie miałam odwagi tego wypróbować - oczywiście przeczytałam wszystko od deski do deski - na przeszkodzie stoi to, że nie można pić kawy, herbaty, żadnych ziół i brać leków - to są za duże ograniczenia - więc odkładam to na później. a tak poza tym to mój stan się poprawił odkąd wróciłam z wakcaji.

przez emiflo 02 wrz 2006, 11:52
owocowe herbatki, kawe zbbożową itp.

przez robsonhwdp 02 wrz 2006, 15:30
Brt czyli biorezonans ??To na alergie itp??

przez emiflo 03 wrz 2006, 16:39
tak jest . to oto chodzi. Wczoraj byłam na pierwszej wizycie . Babka okropna , bo fałszywa, ale po tej wizycie przez parę godzin czułam się poprostu zdrowa. To było super uczucie, jakbym góry mogła przenosić. Teraz idę w czwartek i mam nadzieję , że chociaż te pare godzinek będzie normalnie.

bsm

przez jw 04 wrz 2006, 15:05
A mozecie mi powiedziec ile centymetrów od punktu między brwiami wynosi u was ten punkt czuciowy bo nie wiem czy dobrze mierze. Dz
jw

przez robsonhwdp 04 wrz 2006, 18:40
Heh to sa te magiczne kulki ja to miałem na alergie a czy jest to na nerwice lękową????????????ODP??????

Sortuj wg