Farmakologia a psychoterapia

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Lekom-NIE 14 cze 2007, 18:28
aha , to az palcem trzeba Ci pokazac :] okey , stolica powinno byc napisane nie stolyca ... to tak jakbym sie chcial czepiac o glupoty tak jak Ty to wlasnie wczesniej zrobilas .
Ostatnio edytowano 14 cze 2007, 18:29 przez Lekom-NIE, łącznie edytowano 1 raz
zbanowany

przez GRACJA 14 cze 2007, 18:28
O jeja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! O jeja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Przestańcie!!!!!!!!!!!!
Tego nie da się czytać.
Prywatne rozgrywki załatwiajcie na PW.
Każdy ma prawo do swojego zdania ale nie atakujcie się tak. Prowadzicie wojnę która do niczego nie prowadzi. Te osobiste wycieczki są żenujące.
Tylko spokój może nas uratować. Więcej tolerancji.
Pozdrawiam.
"Budząc się rano, pomyśl jaki to wspaniały skarb żyć, oddychać i móc się radować."

przez Lekom-NIE 14 cze 2007, 18:29
no wlasnie Gracja , ja jej wogole nie rozumiem :mrgreen: ale widzem ze wy tam w Poslce to wogole wolnosci slowa nie maciem , jeden drugiemu wilkiem o byle wala siem pryzczepia , wy chyba naprawde tom nerwicie macie :mrgreen:
Ostatnio edytowano 14 cze 2007, 18:34 przez Lekom-NIE, łącznie edytowano 1 raz
zbanowany

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Jaśkowa 14 cze 2007, 18:34
nie no osłabiłeś mnie ja sądzę, że rozmawiam z inteligentnym człowiekiem słowo "stolyca" jest dość potoczne w slangu młodzieżowym :lol: rodzaj joku ( dżołku)

Gracja ale my sobie tu wesoło dyskutujemy nic poza tym ;)

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 5:35 pm ]
Bo my tu w Polsce bardzo zazdrościmy Wam emigrantom i dlatego tacy jesteśmy :mrgreen:
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

przez Lekom-NIE 14 cze 2007, 18:35
no ja tez tak myslaem ale ne byem szto proczent pefny :] teras jusz fiem ze Ty se stlicy jesztes;) spoko , ciach bajera , to odrazu moguas tak gadac ne ? :mrgreen: to bym siem odrazu sciou ze to ziomale ze stolycy :mrgreen:

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 6:36 pm ]
A ja nie emigrant :P mam podwojne obywatelstwo ze strony ojca i matki polky :mrgreen:
zbanowany

przez Jaśkowa 14 cze 2007, 18:37
no wariat :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Przyjaciel forum

przez Lekom-NIE 14 cze 2007, 18:38
A ja nie emigrant :P mam podwojne obywatelstwo ze strony ojca i matki polky :mrgreen:

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 6:38 pm ]
heheh , no "warjat" jak wszyscy tutaj , dziwne ? badz tu madry :mrgreen:
Ostatnio edytowano 14 cze 2007, 18:40 przez Lekom-NIE, łącznie edytowano 1 raz
zbanowany

przez Jaśkowa 14 cze 2007, 18:39
jak nic zaraz dostaniemy bana i nas wywalą na off'a za tą prywatę 8)
Przyjaciel forum

przez Lekom-NIE 14 cze 2007, 18:41
:mrgreen: dobra konczymy , milo bylo tak czy siak :mrgreen: eh ze poczatki zawsze musza byc takie trudne ;)

pozdro...
zbanowany

przez atrucha 14 cze 2007, 18:43
Ludzie! Pogadajcie może na gg..albo skype..albo..nie wiem na czym tam jeszcze... :lol: Temat się rozwalił... O farmakologii miało być..
Bądźcie dzielni! Pa :)
Przyjaciel forum

przez Jaśkowa 14 cze 2007, 19:00
tak tak już sobie zmykam bo jeszcze chwila i dojdzie mi do tych moich atrakcji uzależnienie od netu 8)

miło było :)
Pozdrawiam :)
Przyjaciel forum

przez Róża 14 cze 2007, 20:45
Lekom-NIE-dzięki za pozdrowienia.No ta cała Jaśkowa,to już mnie po prostu rozwaliła swoimi bezsensownymi postami :roll: Bardzo szanuję i podziwiam założyciela tego forum,ale muszę przyznać,że odkąd jestem zdrowa-to głupota co niektórych forumowiczów po prostu potrafi zwalić mnie z nóg.Ja byłam uzależniona od Afobamu.Trafiałam na bardzo durnych i nieodpowiedzialnych lekarzy,którzy szpikowali mnie lekami,bez sensu.Dopiero gdy zeszłam z uzależnienia sama,a mój szanowny pan doktor zaczął się na mnie wydzierać-co ja robię i zapisał mi dodatkowo neuroleptyk,powiedziałam sobie-dość.To mój umysł i muszę się z nim dogadać,nikt nie będzie umiał zrobić tego lepiej ode mnie.I udało się.Ale są osoby,którym nic nie wytłumaczysz.Wbrew pozorom wyjście z tych problemów jest proste jak budowa cepa-tylko trzeba w to uwierzyć i walczyć.Niektórzy jednak nie chcą słuchać rad,nie chcą próbować,potrafią tylko agresją i złośliwością reagować na dobre rady.Dobra,to byłoby na tyle,bo się rozpisałam.Pozdrawiam cię,trzymaj się cieplutko-i wyjdź z domu.Na pewno dasz radę.
Bez ludzkiej pamięci przeszłość nie istnieje.
Pech nigdy nie zawiedzie:
przyjdzie w samą porę:)))
Przyjaciel forum

przez IceMan 14 cze 2007, 22:14
Róża napisał(a):Wbrew pozorom wyjście z tych problemów jest proste jak budowa cepa-tylko trzeba w to uwierzyć i walczyć.

Tylko zrozumienie tego jakieś chyba trudne czy co? :roll:

I tak ogólnie - przestańcie wszyscy jeździć po sobie - ci od psychoterapii i ci od leków - widzę że niektórzy patrzą na inne osoby przez pryzmat tego tematu - warto?
Przyjaciel forum

przez Iwoncia 15 cze 2007, 12:11
cześć, witam wszystkich, jestem nowa na tym forum a na nerwicę lękową choruje już 7 lat!!! koszmar straszny, zwłaszcza, że nikt nie jest w stanie mnie zrozumieć w domu a to jeszcze mój stan pogłębia, chodziłam do wielu lekarzy zanim wreszcie rozpoznano u mnie to dziadostwo. Przez pierwsze 2 lat byłam prawie stale leżąca bo wiecznie mi było słabo i bałam się, że umrę lub zemdleję a lęk potęgował fakt, że jestem mamą dwóch dziewczynek które mnie potrzebują i w taki oto sposób karuzela się kręciła i jeszcze się kręci tylko już trochę się nauczyłam panować nad tymi emocjami. Dostałam lek o nazwie RUDOTEL i to był największy błąd jaki zrobiłam. nikt mi nie powiedział, że jest bardzo silny i uzależniający, mieli mnie nawet skierować na odtrutkę ale samej udało mi się od niego uwolnić i uważam to za swój duży sukces. potem były inne leki aż w końcu ktoś trafił w końcu na Deprexetin, który brałam od 4 lat!!! od dwóch miesięcy go sama odstawiłam i nie jest łatwo ale chcę się uwolnić od leków gdyż choruję jeszcze na astmę, niedoczynność tarczycy więc nie narzekam na brak tabletek!!! do tego żyję w ciągłym stresie gdyż po 8 latach rozpada się moje małżeństwo a ja nie wiem jak sobie z tym wszystkim poradzić!!!czuję, że wszystko zaczyna wracać ze zdwojoną siła a poparcia nie mam nawet w mojej mamie!!! co robić bo czasami nachodzą mnie takie myśli, że aż strach!! :roll: nie wiem o co walczyć i czy wogóle to robić!! pozdrawiam!!! :P

Sortuj wg