Farmakologia a psychoterapia

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Lekom-NIE 13 cze 2007, 23:34
pisze to co wiem i co sam sprawdzilem nie psize tego z chmur mam ta chorobe od prawie dziecinstwa ale potrafie z nia zyc , mam ja pod kontrola , bylem zdrowy calkowicie jezdzilem samochodem , pracowalem itd , agorafobia lubi sie nawracac , wystarczyl wieksz stres (wypadek autem) i znowu wpadlem w dolek , nei jest prosto wyjsc z tego widomo , ale z lekami jeszcze jest gorzej .

Ps; Nie obrazam Cie , spokojnie ;) ja jestem jaknajbardziej za psychologia i psychologami .
Ostatnio edytowano 14 cze 2007, 09:37 przez Lekom-NIE, łącznie edytowano 1 raz
zbanowany

re

przez AronFtv 13 cze 2007, 23:45
nie krytykuj forum !!!bo ono pomaga a ludzie którzy go założyli powinni mieć darmowe piwo przez najbliższe setki lat bo pomagają nam wszystkim i za to im chwała
Podpis usunięty przez administratora.

przez Lekom-NIE 13 cze 2007, 23:47
kazdy ma prawo sie wypowiezeic , jestem przeciwko lekom i tyle :]
I nie szukaj kolego , nie szukaj ...:]

I chyba wam podziekuje , trujcie sie dalej nie interesuje mnie :[ zegnam . (chcialem pomoc ale widze ze nie ma komu )
Ostatnio edytowano 14 cze 2007, 09:37 przez Lekom-NIE, łącznie edytowano 2 razy
zbanowany

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

re

przez AronFtv 13 cze 2007, 23:57
Póki co dzięki za rozmowę Narka

przez Lekom-NIE 14 cze 2007, 09:01
dokladnie odbiega , tak jak Ci wczesnije napsialem , psychiatrzy truja ludzi , wpedzaja w uzaleznienie , psycholog probuje jednak bez lekow psychoterapia .Sa w Posce 3 kliniki nerwic , jedna prywatna hcyba najlepsza w Polsce , jesli bys sie tam udal uslyszal bys takie pytanie ; czego pan od nas oczekuje ? my nie leczymy lekami :] odszedl bys z tamtad zdziwiony zapewne .

Leki uspokajające
Któż nie słyszał o Relanium/Valium albo o Prozaku. Relanium narkotykiem? A gdzieee.... Mama narkomanką??? Miliony uzależnionych i miliardy towarzyszących zjawisku dolarów. Przecież nikt nie będzie podcinał gałęzi, na której siedzi i rozgłaszał głupoty o szkodliwości wspaniałych i genialnych psychotropów. Kolejna nowa, wspaniała kraina wiecznego uśmiechu.

Czytaj sam na wlasnym waszym Forum byl czlowiek widze ze to samo przezyl co ja , cale szczesci eze bez zapasc iserca .

Jestes mlodym upartym , naiwnym czlowiekiem , nie nazwe tego brzydko i nie rzucaj sie wiencej do ludzi ktorzy cos na ten temat wiecej wiedza .

http://www.forum.nerwica.com/viewtopic.php?p=90060

Ps; I Ty chesz byc psychologiem , pomagac ludziom ? chyba Cie troszeczke duma i niedowartosciowanie zzera kolego .A zglaszanie postow u admina bylo po nizej pasa z twojej strony , doslownie zenada :] A moze jetes jednym z tych ktorzy przypisuja ludziom do guano ?:] tez bym sie nie zdziwil tuiaj takiej postawy z twojej strony :]

W zasadzie to sie ciesze ze zglosiles moje posty do Admina , podejrzewam ze taki czlowiek ktory zaklada Forum na ten temat , napewno sam musial sporo pszezyc w zyciu i zna temat .

Jesli nie to bedzie muialo powstac nowe Forum bezlekowe , wezme serwer z obsluga PHP i postawie wlasne (zanm sie na tym dokaldnie) , zeby jakos oddzielic ludzi trzezwiej myslacych od uzaleznionych , tych ktorzy chca myslec trzezwo , byc zdrowi i zyc i funkcjonowac jak normalni , czesto z uzaleznionymi nie da sie wogole porozmaiwac , ani im czegkolwiek wytlumaczyc ( w zasadzie sie nie dziwie ) kiedys to sami zrozumieja .
zbanowany

przez Róża 14 cze 2007, 09:54
Lekom-NIE-zgadzam się z tobą w 100%.Może do kogoś to dotrze,chociaż bardzo wątpię.
A jeśli chodzi o AronFtv-to lepiej bedzie jeśli się nie wypowiem,bo mimo wszystko nie chcę nikogo obrażać.
Bez ludzkiej pamięci przeszłość nie istnieje.
Pech nigdy nie zawiedzie:
przyjdzie w samą porę:)))
Przyjaciel forum

re

przez AronFtv 14 cze 2007, 10:20
Ok ty sie baw bez leków ja sie bawie z lekami

Piszesz że wiele przeszedłeś z nerwicą a ja to co myślisz ze to tak mi przyszło i poszło

Pierw Spowodowała odmę potem zanik pamięci potem ataki agresji i bez leków sie obeszło ? chodziłem na terapie medytacje i inne takie rzeczy bez lekowe brałem leki 4 tygodnie odstawiłem juz nie biorę tydzień i jest poprawa lekarz dziś stwierdził wyleczenie cud czy może moja sama silna wola mi pomogła ?

Jestem zdrowym facetem
A jeśli cię uraziłem sorka za to ale wszyscy mamy swoje racje ja mam swoje
i ty masz swoje a świat jak byśmy mieli te same poglądy by był nudny
Ostatnio edytowano 14 cze 2007, 10:36 przez AronFtv, łącznie edytowano 1 raz

przez Lekom-NIE 14 cze 2007, 10:32
Witaj Rozyczko :smile:

pozdrawiam Marek
zbanowany

przez atrucha 14 cze 2007, 11:24
Lekom-NIE napisał(a):zglaszanie postow u admina bylo po nizej pasa z twojej strony , doslownie zenada :] A moze jetes jednym z tych ktorzy przypisuja ludziom do guano ?:] tez bym sie nie zdziwil tuiaj takiej postawy z twojej strony :]

Zgłoszenie postów było w 100% słuszne ponieważ tego typu rozmowy nie powinny być prowadzone w temacie dotyczącym jednego konkretnego leku. Nie ma tu ani kszty "żenady". Wręcz przeciwnie..

Jeśli chodzi o temat farmakologii - podzielił już sporo osób na tym forum i z doświadczenia wiem, że kłótnia tu nie ma sensu. Dyskusje na forum nie powinny obrażać rozmówców.
Bądźcie dzielni! Pa :)
Przyjaciel forum

re

przez AronFtv 14 cze 2007, 11:51
Podsumowując to co napisałem kończę pisanie w tym temacie.
I podpisuje sie pod tym co napisała atrucha:
''Jeśli chodzi o temat farmakologii - podzielił już sporo osób na tym forum i z doświadczenia wiem, że kłótnia tu nie ma sensu. Dyskusje na forum nie powinny obrażać rozmówców''

Pozdrawiam Wszystkim piszących w tym temacie.
Buziaki

A jeszcze dodam - jeśli chodzisz na terapię, to powinieneś wiedzieć, że na takich forach tak samo jak na terapii, pierwsza zasada - nie ocenia się.

Dziękuję. Już uciekam :P

przez *maleństwo* 14 cze 2007, 13:04
dokładnie alexia , jak cie atak dopadnie to ciężko go powstrzymac ja odpoczywam opiero po nim bo moje ataki są naprawde meczące i to fizycznie ;/

dzis też sie potwornie czuje od samiuykiego ranka :( chyba jakies ciśnienie jest strasznie nicskie , mam napchniete dłonie i jestem okropnie senna i słaba! no i trzesa mi sie rece! do tego zaraz musze jechac znow z godz autobusem na 2 kolokwia !!!
umieram.... masakra
pozdrwiam
asia

przez Lekom-NIE 14 cze 2007, 14:06
atrucha napisał(a):
Lekom-NIE napisał(a):

Zgłoszenie postów było w 100% słuszne ponieważ tego typu rozmowy nie powinny być prowadzone w temacie dotyczącym jednego konkretnego leku. Nie ma tu ani kszty "żenady". Wręcz przeciwnie..

Jeśli chodzi o temat farmakologii - podzielił już sporo osób na tym forum i z doświadczenia wiem, że kłótnia tu nie ma sensu. Dyskusje na forum nie powinny obrażać rozmówców.

nie ja ciagnelem temat zauwaz artucha , wyrazielm swoja opinie o realnium .

aront byl i jest zenujacy i tyle , cala Polska jest zacofana jesli chodzi o leki :] ktore sa przypisywane jak pastylki , ludzi wpendza sie w szambo , uzaleznia od tabletek a fora ktore czytalem sa poprostu dla dzeici :]

Temat farmakologi podzielil sporo osob ...bzdura absurd , g....prawda , podzielil tych ktorzy przeszli pieklo i wiedza co zanczy byc uzaleznionym , druga polowa to mlokosy z mlekeim pod nose mbez zadnej wiedzy , borykajacy sie od niedawna z problemem , nie majacy zadnego ani doswaidczenia jesli chodzi o leki ani zadnej wiedzy o swojej chorobie , silnie wierza w lekarzy psychiatrow ktorzy ich karmia trucizna , lecza objawowo i wpedzaja tylko w uzaleznienie a i czesc ktorych znalem zeszla z tego swaita .
O czym chcesz mi opowiedzeic artucha ? Polska jesli chodzi o psychiatrie to jeszcez raczkuje . Co to az forum wogole na ktorym sie doradza cpanie realnium i wpedza sie ludzi do wariatkowa !!!

Poczytaj artykul ze strony - http://staremiasto.krakow.platforma.org ... le&sid=114

"Za rządów SLD, 63 dni spędził w szpitalu psychiatrycznym zdrowy psychicznie Piotr Trznadel (rolnik, przewodniczący Związku Zawodowego Rolników Ojczyzna) i tak o tym mówi: Umieszczono mnie na oddziale z pacjentami, którzy siedzieli już w psychiatryku po kilkanaście lat. Zabrano mi telefon komórkowy, zabroniono odwiedzin rodzinie. Gdy zacząłem domagać się przestrzegania praw pacjenta, zostałem przypięty pasami do łóżka. Jak mi powiedzieli lekarze: żebym nie był taki aktywny. W pasach leżałem tydzień. Z całego oddziału przychodziły wycieczki pacjentów, żeby mnie oglądać. Odmawiałem przyjmowania leków, więc podawali mi je siłą: kilku sanitariuszy wykręcało mi ręce, a pielęgniarka robiła zastrzyk w pośladek. Leki – jak się okazało później – psychotropowe powodowały podkurcz nóg i rąk. Zamiast chodzić, człowiek po nich tak dziwnie dreptał. Język drętwiał, umysł drętwiał.

Psychiatria była manipulowana przez politykę chyba od początków swojego istnienia. Najsilniejsza ingerencja polityki w psychiatrię miała miejsce w Rosji sowieckiej, ale nie łudźmy się, że w innych krajach i innych ustrojach politycznych nie było jej wcale. Thomas Szasz (amerykański terapeuta węgierskiego pochodzenia) wypowiedział jeszcze w latach 60-tych opinię, że: Psychiatria to polityka ukryta pod płaszczykiem nauki. Psychiatria ma wystarczająco dużo kłopotów sama z sobą, ma kłopot z określenie własnej tożsamości, wciąż znajduje się pod pręgierzem ostrej krytyki. Ingerowanie polityków, prawników a także innych niefachowców w problemy psychiatrii nie ułatwia życia psychiatrom, chorym psychicznie i zdrowym obywatelom.

Sposób podejścia Ministerstwa Sprawiedliwości do leczenia psychiatrycznego jest charakterystyczny w ogóle dla polityki PiS, także w zupełnie innych dziedzinach życia społecznego. To typowe wylewanie dziecka z kąpielą. Marni fachowcy podchodzą do problemu jak jaskiniowiec z maczugą i łubudu grzmocą na prawo i lewo zupełnie nie licząc się z skutkami swoich decyzji. Nie ma to jak dyletanci dorwą się do władzy i zaczynają rządzić („wpuść chłopa do biura to atrament wypije”). Żeby tylko wszystko trochę inaczej się dla nas skończyło niż dla McMurphy`ego. "

Ps; O czym ty chcesz mi dziecko opowiadac powiedz ? to ze masz moderatora tuaj na forum na ktorym wiekszosc to towarzystwo wzajemniej adoracji a polowa ktora wie doskonale o czym psize to sie boi otworzyc ust ... umoralniac mnie chcesz , mnie ? oczym chesz mnie przekonac ze leki psychotropowe pomagaja ? jestes ofiara jak i inni ktorzy to guano biora , obudzice sie wreszcie i przestancie cpac te narkotyki , dokaldnie sa to narkotyki !!!!

A tak wogole to EOT , bo widze ze nie ma z kim tutaj rozmawiac.

Rozyczko jeszcze raz pozdrawiam .
zbanowany

przez atrucha 14 cze 2007, 14:50
Lekom-NIE napisał(a):O czym ty chcesz mi dziecko opowiadac powiedz ?

Po pierwsze - nie zamierzam z Tobą dyskutować. Na szczęście sami wybieramy sobie rozmówców na tym forum.

Po drugie - W swoich wywodach zbytnio się rozpędziłeś i stałeś się lekko agresywny, co utwierdza mnie w przekonaniu, że ewentualna rozmowa do niczego dobrego nie doprowadziłaby.

Po trzecie - jako administrator - żałuję, że nasze forum nie spełniło Twoich oczekiwań.

Powodzenia na innych frontach.
Pozdrawiam.
Bądźcie dzielni! Pa :)
Przyjaciel forum

przez Lekom-NIE 14 cze 2007, 15:05
ehhh to nie jest tak atrucha , nie bylas uzalezniona od relanium , nie bylas odtruwana , nie przeszlas tego co ja przeszedlem i miliony innych ludzi nie tyko zreszta w Polsce , wiec nie mozesz ze mna podyskutowac nawet gdybys chciala to nie mozesz ani tego nie zrozumiesz ( w sumie nie dziwie sie bo z kad mozesz wiedzeic :/) moze faktycznie troche zbyt stanowczo pisalem i w zasadzie moglbym powiezdeic ze co mnie to w sumie obchodzi :] w Poslce nie mieszkam od 15 lat , niech was tam truja ...NIE bo wlasnie jak tam jeszcez mieszkalem to madrzy psychiatrzy wpedzli mnie w uzaleznienie i wiem czym to pachnie
i widzac dzsiaj ludzi ktorym sie przepisuje bezmyslnie to relanium , widze rowniez siebie i to we mnie wzbudza agresje , nie to forum napewno nie Ty , poprostu pisze to po to bo mnie serce boli jak to widze ! i mysle ze powinans to zrozumiec zarowno jak i AronFtv .

pozdrawiam
zbanowany

Sortuj wg