Farmakologia a psychoterapia

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez IceMan 15 mar 2007, 17:47
/cenzura/, po prostu, to jest żenada, co za pajac... wkleiłem to z wikipedii buraku, bo większość z niej korzysta i choć to nie jest miarodajne, to nawet w tym świetle jest widoczne; masz naprawdę jakieś problemy i to nie z nerwicą, a z IQ

http://www.forum.nerwica.com/viewtopic.php?t=6614
Regulamin forum - przeczytaj punkt 7
Więc licz się ze słowami. Ja z Tobą dyskutowałem, niestety widzę, że Ty masz jakiś problem, radzę zakończyć tą dyskusję. Ja się nie będę odzywać - oczywiście jeśli mnie nie sprowokujesz. Ty też nie powinieneś
Przyjaciel forum

przez BlueOrange 15 mar 2007, 17:48
tak, jesteś bardzo 'dyskusyjny', faktycznie nie mam Ci nic do powiedzenia, więc jakby co - nie piszę do Ciebie

przez IceMan 15 mar 2007, 17:49
to zajmij się tym i przestań pie..ić głupoty na tematy, o których nie masz pojęcia

Jak każdy mam prawo do dyskusji i wyrażania swojej opinii. Nie masz najmniejszego prawa mi tego zabronić.

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 4:51 pm ]
BlueOrange napisał(a):więc jakby co - nie piszę do Ciebie

wzajemnie. I koniec dyskusji między nami.
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez BlueOrange 15 mar 2007, 17:52
a kto Ci broni? tylko jakie masz do tego kwalifikacje? możesz sobie ze mnie robić jaja, ale jak dotkniesz moich przyjaciół... sorry, ale walę w pysk :)

przez IceMan 15 mar 2007, 17:55
BlueOrange napisał(a):ale jak dotkniesz moich przyjaciół... sorry, ale walę w pysk :)

sorry - zrobiłem to samo
BlueOrange napisał(a):tylko jakie masz do tego kwalifikacje?

To jest forum dyskusyjne a nie przychodnia lekarska. Kwalifikacje nie mają tu żadnego znaczenia.
Przyjaciel forum

przez BlueOrange 15 mar 2007, 18:00
aha, to teraz będę lepiej precyzował Twoje posty; wybacz, myślałem, że jesteś w temacie, a Twoja rola jest zupełnie inna

przez maniek 15 mar 2007, 18:02
Ale z was nerwusy!..typowi faceci.Nie wiedziałam,że pisanie może wzbudzać tyle agresji?-śmieszne...Co wam to daje?Przecież i tak się nie widzimy,nie słyszymy i nie wiemy tak naprawdę kto,jaki jest!
Ciekawa jestem czy jak by nas zgromadzono w kółeczku na psychoterapii"leciały"by wprost takie chamskie docinki?-kto by się oważył,skoro zżera nas lęk?No więc,internet to pełna wygoda i można"szaleć"- przecież i tak wszystko dzieję się poza naszym "prawdziwym"światem ale czy warto robić z siebie idiotę tak łatwo???

Pozdrawiam:)

przez BlueOrange 15 mar 2007, 18:03
ja nie wiem, spytaj moderatora ;)

przez maniek 15 mar 2007, 18:08
...To chyba koniec "konwersacji"na tym forum skoro wszyscy obrażeni?

przez Atkaa 15 mar 2007, 18:09
BlueOrange napisał(a):jak chcesz zarzucać komuś brak niekompetencji,

tak, tak, najlepiej sobie dopowiedzieć coś czego nie ma i bedzie ok prawda?
Chęć dokopania mi tak Cię zaćmiła, że poprzekręcały Ci się znaczenia - chciałeś napisać kompetencji prawda? Aha, no i nie przepraszaj skoro wiesz, że mnie uraziłeś bo dajesz wyraz swojego stosunku do używania waznych słów nie zważając na ich znaczenie. Zresztą, po co mi to wszystko...
To chyba jakaś luka w systemie, zawartość informacji Twojego przyjaciela pracującego w NFZ (nie widze związku) i informacje uzyskane na wykładach renomowanej sławy wykładowców na wydziale psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego. Bardzo ładne zestawienie...
Aha... a to kim jest, gdzie jest i kogo przyjmuje Twój przyjaciel wydaje mię mało istotne w tej kwestii. I bardzo grzecznie Cie proszę - nie pisz już do mnie.
z zimna, z wysiłku, z nadziei, z pragnień
drżę każdego ranka
gdy wyruszam w świat...

przez BlueOrange 15 mar 2007, 18:10
a kto jest obrażony? piotruś jak masz jakiś problem, to wal do Lublina, wyjaśnimy sobie ;) Atkaa - nie mam zamiaru pisać do Ciebie, widzę kim jesteś

przez IceMan 15 mar 2007, 18:12
aha, to teraz będę lepiej precyzował Twoje posty; wybacz, myślałem, że jesteś w temacie, a Twoja rola jest zupełnie inna

Coś jeszcze? Ja w temacie jestem, niestety ty od niego odbiegłeś. Zajmij się tematem: "Farmakologia a psychoterapia", a nie tematem "Piotrek a BlueOrange".
Przyjaciel forum

przez maniek 15 mar 2007, 18:15
Atkaa-spokojnie!To tylko ekran i komputer;)...tak naprawdę nic się nie dzieje!

przez IceMan 15 mar 2007, 18:22
...To chyba koniec "konwersacji"na tym forum skoro wszyscy obrażeni?

jeśli będzie przebiegała w sposób gburowaty, chamski, agresywny - dyskusja się skończy - temat zostanie zamknięty - niekoniecznie przeze mnie.

PS. BlueOrange - do Lublina mam za daleko - ale jak coś - to wal na PW - będę miał trochę rozrywki - a nie zaśmiecajmy już innym użytkownikom tego tematu. PPS. Wal z kulturą, a nie z chamstwem.
Przyjaciel forum

Sortuj wg