Leczenie na odziale dziennym

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Szpital??oddział dzienny ???

przez eligojot 06 wrz 2008, 23:41
Nie wiem czy to do mnie, ale na wszystko odpowiedziałem w swoim poście.
Bóg zawsze odpowiada na prośby. Czasem jednak odpowiedź brzmi: "Nie".

przez my_cha2 06 wrz 2008, 23:52
tzn wqiesz, chodzi mi bardziej o szpital czy warto dac sie tam zamknac ? czy wogole pomagaja ??

przez agia510 06 wrz 2008, 23:57
Uważam , że na pewno pomogą! I na pewno postawią na nogi! Chociaż zawsze będzie istnieć ta skaza W Twoim życiu , że tam byłaś. Gdy będziesz gdzieś pracować kiedyś to będą grzebać w Twojej przeszłości. Tutaj trzeba wybrać, ale 1 jest pewne , że pomogą!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez my_cha2 07 wrz 2008, 00:04
Byłas tam ? i tam Ci pomogli ?

z twoje postu - pomocy co innego wynika , choc nie można wszytskie zwalac na lekarzy , oni wyleczyli to co mialas w tamtym czasie , a teraz jest nowa sytuacja ...

przez agia510 07 wrz 2008, 00:18
No fakt nie byłam w takim szpitalu. ale już miałam ochotę tam wdepnąć tylko rodzice mnie odwiedli od tego zamiaru bo powiedzieli , że w przyszłości będą grzebać po moich papierach.

przez eligojot 07 wrz 2008, 00:21
Co Ty dziewczyno za głupoty piszesz? Kto będzie grzebać w przeszłości? Jacy ONI? Dopóki nie pokażesz wypisu, to nikt się o niczym nie dowie. Ale rzeczywiście trzeba podjąć decyzję czy lepiej żyć czy wegetować. Gosh, co za ciemnogród!
Bóg zawsze odpowiada na prośby. Czasem jednak odpowiedź brzmi: "Nie".

przez my_cha2 07 wrz 2008, 21:42
ja chce ,życ , ale nie wiem czy nie bedę nawet po szpitalu wegetowała .. w tym problem ... :( ?

przez agia510 07 wrz 2008, 22:18
Z mojej rodziny w szpitalu takim były 2 ciotki, ale nie pomógł im jakoś, w końcu 1 zmarła a 2 upija się jak może aby zapić problemy.A byłaś może w poradni Zdrowia psychicznego? Tam mają codzienne oddziały dzienne psychiatryczne-psychiatra przepisuje leki i chodzi sie tam codziennie na 6 godzin na terapie i nie trzeba tam spać. Ja tez chodziłam tam na terapię. Może tak spróbować. To jest z kasy chorych finansowane.Pozdrawiam.

przez my_cha2 07 wrz 2008, 22:22
nie przeczytalas chyba wyzej postu , ja nie mam jak tam dojezdzac .

nie wiem jakie [problemy mialy twoje ciotki , ale wiem ze nie skoncze jak ta druga , ani gorzej .. nawet jak nie bede miala nadzieji

Re: Leczenie na odziale dziennym

przez owieczka 23 wrz 2008, 23:12
oliwia napisał(a):Dzisiaj dostalam od psychiatry skierowanie na odzial dzienny leczenia nerwic i jestem przerazona.Mam tam jezdzic codziennie i byc tam od 8.00 do 14.00.Boje sie,niewiem co oni tam beda zemna robic.Narazie pani doktor powiedziala,ze dostane dozylnie magnez,i ze dostane tam leki.Boje sie,niewiem czy nie stchorze rano i nie zrezygnuje.Czy ktos z was przebywal na takim odziale?Prosze napiszcie mi co oni tam beda zemna wyprawiac.Ta wszystko ma trwac az 3 tygodnie,a ja sie poprostu boje..[/b]

przez Misiek 23 wrz 2008, 23:15
owieczka, Nie bój się... napewno nic złego Ci się tam nie stanie... pomyś sobie że to po to aby Ci pomóc a nie zrobić coś złego... :smile:

Re:

przez ESTER 24 wrz 2008, 00:38
biala2 napisał(a):Witam wszystkich na nerwicę lękowa leczę się od 7 lat a teraz moja lekarz zaproponowała mi leczenie w szpitalu w Komorowie za Warszawą Mówiła że to dobry ośrodek ale chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej Moze ktoś mi opowie jak tam jest? pozdrawiam :smile:

A jak się nazywa ta Twoja lekarz ? Bo może ją znam?
Co do terapii w Komorowie to Ci odradzam.To jest to samo co w Centrum Psychoterapii na DOlnej 42 o którym wcześniej pisałam.Mam znajomych po fachu którzy odbywali tam staże i mówili , ze to chyba najgorszy ośrodek tego typu w Warszawie.
ESTER

Re: Re:

przez Evian 06 lis 2008, 00:04
ESTER napisał(a):Co do terapii w Komorowie to Ci odradzam.To jest to samo co w Centrum Psychoterapii na DOlnej 42 o którym wcześniej pisałam.Mam znajomych po fachu którzy odbywali tam staże i mówili , ze to chyba najgorszy ośrodek tego typu w Warszawie.

A dlaczego odradzasz terapie w komorowie?

przez ESTER 06 lis 2008, 00:08
Odradzam bo tak jak pisałam wcześniej to najgorszy ośrodek terapeutyczny w Warszawie a może nawet i w całej Polsce.
ESTER

Sortuj wg