Nerwica a wojsko

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez .Tomek 04 lis 2007, 14:14
To trzeba napisać gdzie ten stosunek mamy :P :mrgreen:
...to tylko kolejne rozwiązanie.
ExModerator

przez Lukasz1987 04 lis 2007, 15:34
wajchowski napisał(a):Oczywiście, że nie. Tylko problem jest jak na formularzu do pracy jest rubryka: "stosunek do zasadniczej służby wojskowej" :wink:

tak, tak, ale Ja dopiero w tym tygodniu się wybieram do lekarza ...
problem jest od dawna, ale dopiero teraz postanowiłem coś z tym zrobić
myślę, że 4 miesiące to dużo czasu i zdąże nabrać trochę dokumentów ...

a jeżeli chodzi o pracę już pracuję w Fiacie więc nie ma z tym problemów ...

już byłem na komisji 2 razy, ale tam dostawałem zawsze B12 ze względu na wzrok a teraz mam zamiar jeszcze dołączyć dokumentację o mojej Nerwicy.

mam jeszcze takie pytanko: ile się czeka na wizytę u państwowego psychiatry.
Najpierw wybieram się do psychologa i myślę, że jakieś leki to na pewno.
Mam dopiero 19 lat ...

przez .Tomek 04 lis 2007, 15:37
Jak chcesz leki to do psychiatry to dałby od razu i diagnozę. Nom a na wizytę to różnie bywa. Można miesiąc można dłużej. Zależy jakie są kolejki.
...to tylko kolejne rozwiązanie.
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez sebcio 04 lis 2007, 16:19
Depresja i nerwica to dobry powod by nie sic do wojska, powiedz poprpstu ze masz depresje wogole czujesz sie zle, ze masz glupie mysli i niepowinienes z tego powodu isc do wojska, ze w takim stanie psychicznym bedziesz mogl stanowic zagrozenie dla siebie i kolegow
sebcio

przez wajchowski 04 lis 2007, 17:06
Aby pójść do państwowego to trzeba chyba mieć skierowanie od lekarza I kontaktu. W ogóle to jak mi prywatny psychiatra powiedział, że potrzebuje rezonans magnetyczny to się załamałem. Najpierw była wizyta u lekarza I kontaktu, później ze skierowaniem do neurologa, neurolog dał mi skierowanie an rezonans, ale normalnie kolejki po 3 miechy były. Na szczęście znajomy lekarz gdzieś mnie na jakieś zwolnione miejsce wrzucił i czekałem miesiąc.
Widzę, że jesteś z wwa więc jak może masz kiedyś czas to przejedź się na Sobieskiego i się zapytaj jak z tym jest i za ile, bo to największy szpital neurologiczno-psychiatryczny w Warszawie, a poza tym moi znajomi sobie go chwalą.
"tam produkuje się czarne anioły
jeden we fraku, a drugi goły
trzeci ponury, czwarty wesoły
piąty jak trumna, a szósty umarł"

przez sebcio 04 lis 2007, 17:11
heh nie da rady, sam w biegu jestem 10 spraw na raz zalatwiam, a nie ma tam telefonu?, wiesz Warszawa jest duza odemnie to praktycznie drugi koniec miast,ale bedzie dobrze nie martw sie jakos na te D sie zalapiesz
sebcio

przez Sorrow 04 lis 2007, 17:14
Tak swoją drogą, to czy jak się ma depresję/nerwicę, to czy można dostać pozwolenie na broń?

przez wajchowski 04 lis 2007, 17:21
Nie, teraz jak ktoś ma pozwolenie na broń to co 5 lat musi robić sobie badania psychologiczne(a może psychiatryczne nie pamiętam, nie ważne zresztą) i jezeli zawali to mu zabierają. Jest to jakiś nowy przepis tak z rok ma?
"tam produkuje się czarne anioły
jeden we fraku, a drugi goły
trzeci ponury, czwarty wesoły
piąty jak trumna, a szósty umarł"

przez Sorrow 04 lis 2007, 19:30
A co właściwie depresja/nerwica ma do broni? Czyli na przykład jak ktoś jest po napadzie i ma nerwicę lękową albo inne PTSD, to już nie może się bronić przed następnym?

nerwica a wojsko !

przez gonzo 11 gru 2007, 18:36
Czesc! Jest moze ktos zorientowany jak wyglada sprawa z wojskiem gdy sie ma nerwice? bo ja wlasnie podejrzewal u siebie nerwice i zaniedlugo wojo bedzie sie mnie czepiac bo odroczenie mi sie konczy. Da sie cos zalatwic ?

przez Sorrow 11 gru 2007, 20:12
Na początek idź do psychologa/psychiatry, żeby to potwierdzili.

przez Cantona 05 maja 2008, 09:24
Słuchajcie...w srodę mam wcielenie do wojska i w związku z tym mam pewny dylemat. Otóż przyjmuję Xetonar oraz Spamilan i nie wiem czy mam powiedzieć na początku lekarzowi badającego mnie, że przyjmuję takie leki..Jeśli tak powiem to w sumie możliwe , że nie pozwolą mi ich w wojsku przyjmować bowiem jeden to antydepresant, natomiast drugi - psychotrop!
Leki już zaczynają działać i czuje się lepiej i nie wyobrażam sobie bym własnie teraz zakończył tą kurację. Mam zaburzenia lękowe, jednak do wojska iść chciałem.
Jakie jest więc wasze zdanie? Zataić ten fakt przyjmowania leków czy też powiedzieć o tym...
Przecież chyba jeżeli bym powiedział o przyjmowaniu tych leków to mogłoby nie dojsc do wcielenia bowiem przyjmowania takich leków wiąze się z tym, że się lecze psychiatrycznie, bo tak rzeczywiście jest!

Re: Nerwica a wojsko

przez Grzybek 02 wrz 2008, 11:45
Jak chcesz isc do woja, to nie mow, ze sie leczysz. Jesli powiesz, ze przyjmujesz leki i chodzisz na terapie, to nie maja prawa Cie wziac, bo jestes chory.

Re: Nerwica a wojsko

przez Misiek 02 wrz 2008, 11:49
Dokładnie... nie wezmą Cię do woja z nerwicą / depresją. Ale podobno w tym roku jest ostatni pobór i potem to już tylko Ci którzy chcą to będą się musieli do nich zgłosić.

Sortuj wg