Nerwica a wojsko

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Magda-27 04 lut 2006, 12:08
Ja też bym tam chętnie pojechała ale faceci jakoś wymiękają :lol: :lol: :lol:
Przyjaciel forum

przez BulletproofCupid 05 lut 2006, 11:36
Magda-27 napisał(a):Ja też bym tam chętnie pojechała ale faceci jakoś wymiękają :lol: :lol: :lol:

Bo mają lepszy wzrok :lol:

przez Magda-27 05 lut 2006, 20:46
O jeju to już nawet pożartować i pomarzyć nie wolno??? :(
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez BulletproofCupid 06 lut 2006, 12:39
:*

mam komisje wojskowa o zmiane kat. czy mam szanse?

przez nerwosolek 30 sie 2006, 17:20
witam
strasznie potrzebuje rad może ktoś już miał taki problem a mianowicie obecnie mam kat. A a ciepie na nerwice lęku napadowego i agorafobie przyjmuje seroxat i doraźnie w razie silnego leku Afobam i teraz mam pytanie, złożyłem podanie o powtórną komisje bo armi mnie wzywa co miesiąc po odebranie biletu.. ok stawiłem się w WKU (oczywiście zarzyłem 1 tab afobamu bo inaczej masakra) i teraz mam komisje w piątek w szpitalu wojskowym we Wrocławiu i nie mam pojęcia jak to będzie wyglądać? Strasznego mam stracha przed tym! jeszcze do tego musze jechać aż do wrocławia z moją agorafobią... Jak mi dadzą znowu kat A nie wiem co zrobie,,, napiszcie mi pare info jak to się będzie odbywać i jeszcze jedno pytanie żadko biore Afobam ale czuje że moge mieć w piątek niezłego stracha zawsze biore na lęk 05mg czy jak wezme w razie czego 1mg to nic się nie stanie albo ew. 0,75mg
Czy mam szanse żeby zmienili mi kat. na D?

przez wojtek_112 30 sie 2006, 20:18
Myśle że nie zrobią z tobą wywiadu.Jeżeli masz papiery, że bieżesz jakiekolwiek leki tego typu to powinno pujść po twojej myśli.Z tago co pamiętam to tam sie liczą tylko PAPIERY.Z resztą zawsze można sie zapisać do bylejakiej szkoły rzeby mieć ...papier :D

przez nerwosolek 30 sie 2006, 21:02
tak tylko że ja chciałem wziąść kartoteki od mojego psychiatry ale mi nie dał i powiedział że zaświadczenie starczy a jak będą bardzo chcieć kartoreki to im wyśle... myślicie że na podstawie jednego dokumentu zmienią mi kat.?

przez Dust 30 sie 2006, 21:29
Zgadzam się.
Powinieneś wziąść karte choroby (ksero) bez tego lipa,ale może przynajmniej Ci odroczą czasowo.
Szkoda też,że nie zrobiłeś badań u psychologa.
Czemu nie myślałeś o tym troche wcześniej,tj zanim dostałeś bilet?
Dust

przez pitek 31 sie 2006, 17:07
Witam nerwosolek,raczej z doświadczenia powiem ci ze ciężko będzie,jeśli zjawisz się na komisji bez jakichkolwiek papierów niebeda z tobą gadać (wredne luje) a jeśli będziesz miął jakies od psychiatry to musisz miec konkretnie zdiagnozowana chorobę wtedy masz szanse na jakiekolwiek rozpatrywanie sprawy nielicz zabardzo na kategorie D raczej dostaniesz odroczenie B-6 lub B-12, ale jeżeli byś miął stertę papierów i jeszcze pobyt na oddziale psychiatrycznym pewna diagnozę opinie od psychologa - psychologów wtedy dostal byś kat.D (niezdolny do sluzby wojskowej w czasie pokoju:D), ale..z pracą mozesz miec kibel niektorzy patrzą na kategorie jak się zatrudniasz jak masz D to kapiec..a jak odroczenie tez kapiec albo okres próbny i kapiec - takie życie.

[ Dodano: Czw Sie 31, 2006 5:15 pm ]
aha.. Jezeli masz się zgłosić po bilet to sprawa będzie jeszcze bardziej napięta...tzn masz duże szanse żeby znalesc się w armii :/

przez nerwosolek 31 sie 2006, 20:30
Panowie nie mam kartotek ale mam zaświadczenie o zdjagnozowaniu u mnie leku napadowego i agorafobi, napisane jest tam takze jakie leki przyjmuje i ze wymagam dalszego leczenia i to wszystko podpisane przez psychiatre.. mam nadzieje że wystarczy! a jak będa chcieli więcej psychiatra powiedział ze dośle :cry:

przez emiflo 31 sie 2006, 23:10
ale ksero leczenia bez proszenia muszą Ci wydać i tyle. Warto mieć je przy sobie.
---Na najważniejszych skrzyżowaniach życiowych nie stoją żadne drogowskazy -----Charles Chaplin
---Sekretem szczęśliwego życia jest wyrozumiałe akceptowanie zmian ----- James Stewart

Nerwica lękowa a wojsko

przez lucasin 31 paź 2006, 11:23
Leczę się na nerwicę lękową od trzech lat i niedawno zostalem wezwany do WKU by odbyć zasadniczą służbę wojskową. Poprosiłem o komisje lekarską która przyznała mi odroczenie na 12 miesięcy. Czy mam szanse przy tego typu dolegliwości uzyskać niezdolność do służby czyli kategorię D ?

przez lolo 31 paź 2006, 11:30
Jesli sie leczysz u lekarza to jak najbardziej we wojsku nie lubia "nas" ;)
A gdybys tak czasem dostal kategorie "A" czyli zdolny zaraz sie odwolaj masz chyba czas do 30dni. Dostaniesz kolejna komisje,ale glowna ktora ona zadecyduje a oni napewno dadza Ci "D"

Pozdrawiam i nie marwt sie na zapas.

przez atrucha 31 paź 2006, 12:07
Wklejam Wam linka
http://www.forum.nerwica.com/depresja-w ... ght=wojsko
W sumie niemal identyczna sprawa. ;)
Bądźcie dzielni! Pa :)
Przyjaciel forum

Sortuj wg