Jakie śmieszne rzeczy zrobiliście przez rozkojarzenie ?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez kasiek 19 sty 2006, 20:55
Olka,TY JESTES POPROSTU REWELACYJNA!!!!!!!!Aż mnie brzuch boli!

przez marlow 19 sty 2006, 22:18
hehe jeszcze coś mi się przypomniało...nie ma to związku z rozkojażeniem ale...
Po moim 3 dniowym ataku pojechałem na wizyte do neurologa...Pani doktor mnie obejżała,zmierzyła ciśnienie i puls...Wzieła swój srebny młoteczek i zaczeła sprawdzać moje reakcje na bodzće dotykowe... Jak mnie pukneła w kolano to kopnąłem ją w brode :) hehehe Teraz jak mnie przyjmuje to robi to za dłuuuuuuuuuuugim biurkiem :) hehe
Co Cię nie zabije, to ... zrobi się z tego nerwica ;)

przez Fazo 20 sty 2006, 05:06
LOL niezli jestescie :P:D
ja sie moge pochwalic wczorajszymi ekscesami:
1. przystanek, pelno ludzi, chce odpalic papierosa, zapalniczka nie dziala, jakas zyczliwa osoba ratuje mnie podajac mi ogien - w takiej sytuacji automatycznie wlacza mi sie 'zrycie', odpalilam papierosa, ale oczywiscie nie ta strona (BTW FUUUJ) :oops: Ale spoko, zachowalem zimna krew :P
2. gotuje zupe, obok ryz, odcedzam ryz w sitku (taka miska z dziurkami:P), klade sitko na stole, biore garnek z zupa i nalewam do sitka z ryzem zamiast do miseczki :P :roll:
"Kazdy moj dzien sklada sie z takich jakis g*wien.. no kazdy!" (c)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez innge 20 sty 2006, 11:59
dolaczam do klubu ;)
doswiadczenia mam podobne i dlatego:

-zawsze przed otwarciem drzwi patrze w lustro :shock:
-zawsze sprawdzam, czy probuje otworzyc drzwi do mojego mieszkania
-zawsze sprawdzam czy mam buty, jak wychodze z domu (pies czasem pomaga i przypomina 8) )
-patrze czy to na pewno telefon, co mam w reku i mam nadzieje, ze jest telefonem
-staram sie odkladac rzeczy, tam gdzie powinny byc, czasem glosno o tym do siebie mowie
-jesli nawet zaczynam mowic cos do kogos obcego na ulicy (mylac z kims znajomym) ide dalej w zaparte, ze niby taki dobry humor mam i jestem taka otwarta :lol: (wiec miejcie do mnie cierpliwosc, jezeli na was to akurat padnie)
-nie uzywam koszyka w sklepach, jak juz to wozek (z nim ciezej uciec ze sklepu ;) )

ze swoich doswiadczen dolacze jeszcze:
-odstawianie szklanki w proznie 8)
-wysiadanie i wsiadanie do pociagu, autobusu itp.- bo niestety nie ten przystanek 8) i udaje, ze chcialam ten przystanek obejrzec (po co?)
-nagle zwroty na ulicy-bo to jednak nie w te strone, czasem dla zmylenia przeciwnika wchodze do sklepu (jesli mam takie szczescie i akurat jakis jest) a czasem ide dookolo, zeby nikt na mnie nie patrzyl, ze tak nagle zmienilam zdanie ;)
-slodzenia-solenia traktuje, jak norme tzn. nie jako wynik nerwicy 8)
-....... i pewnie jeszcze kilka rzeczy

staram sie o nich nie pamietac 8)
...a ty... badz... ze mna..., ktory jestes...,
zanim splosze cie mych powiek... zlym... szelestem...

przez marlow 20 sty 2006, 20:08
Dziś poparzyłem się olejem,pocukrzyłem frytki i zbiłem wino mojej mamy(mam nadzieje,że mnie nie wydziedziczy ) :lol: hehe... ale jest dobrze... teraz czekam na "orła" pędząc do autobusu :lol:
Co Cię nie zabije, to ... zrobi się z tego nerwica ;)

przez KOREK 20 sty 2006, 21:57
Przed chwilka wrociłem ze sklepu.No i co z tego ktos mogłby sie zapytac?Ano to,ze poszedłem tam ogolony do połowy.Tzn lewa czesc gebki jak u niemowlaka a prawa-solidny zarost.Teraz juz wiem dlaczego pani w sklepie tak sie do mnie usmiechała :roll:

przez kasiek 20 sty 2006, 22:09
Niezły jestes Korku!!! :lol: :) :lol: Pozdro

przez Mrówa 21 sty 2006, 16:13
Wspaniałe te Wasze teksty :))))

Mnie się chyba nic z Waszych przypadków niw wydarzyło ale za to zawsze mam problem jak kogoś spotkam z takich mniej znajomych ludzi - w pracy albo na klatce schodowej - różne glupoty potrafię powiedzieć np: ostatnio w hotelu na korytarzu rankiem spotkałem pracownika który nas meldował i powiedziałem dobry wieczór. Nagminnie mylę pory dnia i potrafię 4 razy dziennie się z kimś witać w pracy. Samo zobaczenie znajomej osoby powoduje u mnie taki stres że nie wiem co powiedzieć i czasem nic nie mówię tylko się patrzę. Czasami już nie mogę z tym bo przez to tyle znajomości mi przed nosem przeleciało.

Pozdrawiam.

przez bibi 21 sty 2006, 18:30
ja tez to mam. mylę nazwe pory dnia z porą dnia. ale nie uwazam tego za coś zwiazanego z nerwica, raczej za moją małomównośc i brak komunikacji z ludźmi. czasami nawet zamiast "dzień dobry" to mówię "dziękuję"
dobrze jest, dobrze jest, dobrze jest , DOBRZE JEST!
Nikt nie jest bezużyteczny na świecie, jeśli pomaga w trudnościach komukolwiek innemu.

przez Mrówa 21 sty 2006, 19:08
Tak, tak. Dokładnie! Dziękuje zamiast dzień dobry to standard. Ja jestem pewien że to lęk przed tymi ludźmi ale niestety nie mam narazie na to żadnego sposobu.

przez reirei 22 sty 2006, 16:46
Hehe ale z was roztrzepańcy :lol: :lol: :lol: Ja właściwie nie mam takich akcji, tylko w łazience zawsze jakiś zamyślony jestem i często łapie na oślep różne rzeczy i nie zauważam nic nadzwyczajnego. Normą jest np mycie zębów tonikiem 8)
Kto jest człowiekiem w tym samotnym świecie?

przez DarkAngel 22 sty 2006, 17:19
Reirei, to dobrze że to tylko tonik, a nie np. Domestos lub Cif.... :twisted: ;)
Obrazek
ExModerator

przez reirei 23 sty 2006, 01:10
DarkAngel napisał(a):Reirei, to dobrze że to tylko tonik, a nie np. Domestos lub Cif.... :twisted: ;)
Wszystko przede mną :twisted:
Kto jest człowiekiem w tym samotnym świecie?

przez bibi 23 sty 2006, 10:06
mi się dzisiaj śniło, że wyszłam z koszykiem ze sklepu!!!!!!!!!! i leciałam do domu by o tym napisać , ale mnie jakaś franca, odśnieżająca chodnik obudziła. hmmm...ciekawe co bym wam napisała?? :D
dobrze jest, dobrze jest, dobrze jest , DOBRZE JEST!
Nikt nie jest bezużyteczny na świecie, jeśli pomaga w trudnościach komukolwiek innemu.

Sortuj wg