Nerwica lękowa na wesoło :)..

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Nerwica lękowa na wesoło :)..

przez Martini88 23 lis 2009, 20:59
Heheh, podryw na pawia, tego jeszcze nie było :D

Inna moja historia, wydaje mi się dość śmieszna, a przynajmniej moim współlokatorkom było do śmiechu. Odkąd mam te swoje lęki jakoś tak boję się zostawać sama. Jeszcze w dzień jest to do zniesienia, ale w nocy dostaję paranoi i wychodzę z siebie. W pewien październikowy weekend złożyło się, że obie moje współlokatorki jechały do domu. Jedna pojechała już w czwartek, druga w piątek z samego rana. Wróciłam z zajęć i siedzę w pokoju, nakręcam się myślami, wychodzę z siebie. A co będzie jak dostanę ataku? A co będzie jak umrę i znajdą mnie dopiero po jakimś czasie? Nawet nie mam kogo prosić o pomoc! W przypływie paniki przerażona wstałam, wzięłam torebkę i tak jak stałam pognałam na pociąg - nie ma co, też jadę do domu na weekend! Komizm całej sytuacji polega na tym, że do domu mam 700 km a podróż zajmuje mi 12 godzin.
Martini88

przez fobia 23 lis 2009, 21:39
magdalenabmw, - hehehe no Madzia ten paw musialbyc uroczy ;)

przez Kn24 23 lis 2009, 22:40
ta nerwica na wesoło naprawde poprawia humor :) mam nadzieje ze tez kiedys bede mogla cos smiesznego napisac:)
Nie ważne, ile razy się upadnie.
Ważne jest, ile razy się podniesiemy.
:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez magdalenabmw 24 lis 2009, 18:21
Faktycznie fajny temat :smile: Trzeba sie śmiać ze swoich ułomności !
Paw był uroczy faktycznie :mrgreen: Wymieniłam potem kilka maili z tym sanitariuszem i zapytałam wprost- dlaczego chce sie umówić z dziewczyną która znając go 15minut zwymiotowała na niego :lol:
A on napisał:
"Bo większość dziewczyn będąc w takiej sytuacji zapadłaby sie pod ziemię, a ty sie zaczełaś śmiać"

Jak widać humor i dystans do siebie popłaca :mrgreen:
magdalenabmw

Sortuj wg