Moja nerwica

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Moja nerwica

przez Mikok 10 wrz 2016, 16:54
Witam Wszystkich forumowiczów serdecznie. Postanowiłem podzielić się z wami swoją chorobą i zadać kilka pytań, nigdy oprócz lekarza nikomu się z mojej choroby nie zwierzałem. mam 41 lat i od 15 choruję na nerwicę ze stanami depresyjnymi od tego czasu biorę leki zomiren 3X 0,5 mg, clonazepam 1X 2mg, Doxepin 25 mg x 1 i propanolol 40 mg x3 dziennie. Pracuję 20 lat w jednej firmie lecz juz dłużej nie mogę sobie dać rady. Leki które biorę chyba przestały działac- lekarz zaleca pobyt w szpitalu aby zmienić leki. Propanolol mi przepisali niedawno bo miałem w ciągu doby około 600 dodatkowych skurczów nadkomorowych serca (badanie cholterem), jak biorę ten propanolol to przeskakiwanie serca znacznie ustało lecz ciśnienie padło na maxa 100/60. Mam pytanie czy z taką historią chorobowa mogę przebywać na max. zwolnieniu lekarskim i starać sie o zasiłek rechabilitacyjny lub o rentę. Wiem że po takim zwolnieniu lekarskim już mnie do pracy którą wykonuję nie dopuszczą. Proszę o pomoc i rady. Pozdrawiam Mikok