Drżenie zębów

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Drżenie zębów

przez edharis 06 wrz 2016, 20:50
Witam.
Czy ma ktoś z Was podczas nerwicy objaw stałego drżenia szczęki? Kiedy odchylam głowę do tyłu i przykładam dolne zęby do górnych odczuwam drżenie, jest ono stałe.
Czy wie ktoś z Was co może być przyczyną?
Dodam, że przez branie setraliny nabawiłem się bruksizmu, który trwa nawet po odstawieniu leków i muszę spać w szynie relaksacyjne, pewnie już do końca życia

Drżenie zębów

przez ekspert_abcZdrowie 07 wrz 2016, 16:21
Witam!

Czy drżenie szczęki pojawiło się wskutek choroby, nerwicy, czy dopiero pod wpływem leczenia farmakologicznego jako skutek uboczny leku?
Psycholog

Drżenie zębów

przez nieboszczyk 07 wrz 2016, 19:26
drżenie zębów?mi fajnie drżały obie dolne ósemki ze szczęścia kiedy uzbierało się nieco hajcu na leczenie kanałowe i tym samym unikając po raz kolejny się okaleczać. kiedy to aż ośmiu dentystów odmówiło leczenia a jeden już dał mi skierowanie na rwanie.puliptis mnie dopadło ni z gruszki ni z pietruszki zaraz przed samym wylotem za granicę,zaraz po zrobieniu scalingu.najpierw bóle były niespecyficzne ale po kilku dniach spać nie dawały jeść się też nie dało wreszcie przyplątała się gorączka,telepało mną i od zębów bolały już uszy i tył głowy.co się okazało że było w tym nie tylko zapalenie miazgi trzeciego stopnia ale również ropnie okołowierzcholkowe i zapalenie przyzębia jednocześnie więc nie wiedziałem nawet czy boli mnie ząb czy kość pod zębem czy jedno i drugie jednocześnie.podczas trepanacji i ekstrypacji krew się lała jak cholera z obu zębów.pózniej sączyły ropę.do tego liczne zarośnięcia w kanałach które trzeba było na siłe i na chama przebijać tymi miazgociągami.majstersztykiem leczenie endodontycznego ósemek jest leczenie jednego zęba u trzech róznych dentystów.jeden robi znieczulenie przewodowe i dokonuje trepanacji zęba i zatruwa go,inny po tygodniu usuwa miazgą z bakteriami celem niedopuszczenia do dalszego przenikania ich do krwioobiegu,a trzeci robi resztę czyli opracowanie,gutaperka.wszelakie próby leczenia kanałowego ósemek u jednego stomatologa zawsze kończy się rwaniem,otrzymaniem skierowania na rwanie lub odmową leczenia.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Drżenie zębów

przez edharis 08 wrz 2016, 09:15
zauważyłem drżenie zębów dopiero w czasie brania leków (setraliny) , wcześniej tego nie zauważałem , od pół roku nie biore leków i ciągle to mam

Drżenie zębów

przez wiejskifilozof 08 wrz 2016, 09:24
Może pora zmienić lek ?

Drżenie zębów

przez edharis 09 wrz 2016, 10:30
leków nie biorę już pół roku, czym może być spowodowane drżenie?

Sortuj wg