Nerwica lekowa

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Nerwica lekowa

przez agunka29 26 sie 2016, 15:39
Hej jestem tu nowa od 2 miesiecy lecze sie na nerwice lekowa dopadaja mnie leki ataki paniki objawy somatyczne tj. Bol glowy zawroty,poty , strach pozostania samej w domu strach przed wyjsciem do sklepu. Biore lek rudotel ktoryuspokoil ataki czyli nie mam juz takich bolow glowy zawrotow lekow w zasadzie leki jeszcze bywaj ale nie takie jak wczesniej. Jednak doszly mi dodatkowe objawy i nie wiem czy to moze byc przyczyna nerwicy a wiec drgania miesni ud lydek ramion mrowienie po ciele po glowie uczucie napietej twarzy do tego rozdraznie i lekki nie pokoj.

Nerwica lekowa

przez Aligheri 26 sie 2016, 16:29
Witam, drganie mięśni, mrowienie zarówno te na ciele jak i głowie są typowymi objawami nerwicy, nie wspominając już o rozdrażnieniu czy też uczuciu niepokoju, dlatego staraj się nie podążać za wyżej wymienionymi symptomami w momencie ich wystąpienia.

Nerwica lekowa

przez agunka29 26 sie 2016, 18:55
Aha dziekuje za odpowiedz. Jeszcze mam pytanie odnosnie leku poniewaz psychiatra przwpisala mi lek oropram ale czytalam ze daje on duzo skutkow ubocznych i boje sie go brac. Juz nie wiem co robic

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Nerwica lekowa

przez Aligheri 26 sie 2016, 19:02
Decyzji za Ciebie podjąć nie mogę, ale zastanowiłbym się nad tym, czy zaburzenie które jest dla Ciebie wystarczającą udręka, komplikacją nie powoduje większych spustoszeń, szkód niż wspomniane leki. Chciałbym również dowiedzieć się jak wyobrażasz sobie walkę z nerwicą, zakładając że owych leków przyjmować nie będziesz.

Nerwica lekowa

przez agunka29 26 sie 2016, 19:41
Nie zastanawialabym sie nad tym gdyby pani psychiatra nie powiedzialaby mi zebym brala ten oropram jak bede miala wolne w pracy a w pracy niestety mam wolne co dwa tyg wiec jaki jest sens branis tego leku

Nerwica lekowa

przez agunka29 26 sie 2016, 19:49
Dlatego tez postanowilam zmienic lekarza ktory zacznie wypisywac mi leki ktore moge przyjmowac normslnie a nie wtedy kiedy mam wolne w pracy. Jak narazie przyjmuje Rudotel pol tabletki dziennie i tak jak pisalam czesc objawowustapilo.

Sortuj wg