Mrowienie w nogach.

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Mrowienie w nogach.

przez Once 25 sie 2016, 19:35
Wtam podobno jest to objaw nerwicy lękowej, nerwica lękowa jest chorobą gdzie wystupuje cały czas niewiadomy z jakich przyczyn lęk nie jest tak u mnie gdyż nie boje się niczego nawet upicia do niepotrzymności gdzie mam świadomość ze mogę się zabić a robiłem to wielokrotnie więc mam pytanie dlaczego dzieje się tak ze mrowi mi w nogach skoro nie mam zadnych lęków? Objawów chorobowych mrowienia w nogach czytałem i nie posiadam żadnych , kompletnie żadnych więc to jest jedynie spowodowane psychologicznym punktem widzenia do tego mam piski w głowie i czuje rózne zapachy w róznych miejscach więc omamy węchowe. Nie wiem czy można połączyć te mrowienie w nogach łączenie z omamami czy jest to możliwe? A i jeszcze omamy prześladowcze ze wydaje mi się ze widze ze świat jak by wiedział co robię lub tak samo gra mi w brzuchu w takim rytmie lecz wydaje mi się ze nikt tego nie widzi tylko ja to widzę dlatego uważam to za omamy prześladowcze. Czy ktoś może mi to objaśnić jak możliwe ze mrowienie w nogach idzie w parze z objawami schizofreni paranoidalnej?

Mrowienie w nogach.

przez kasza_w_spreju 25 sie 2016, 19:56
Z dwojga złego diagnoz należy szukać u lekarzy, a nie na forach dyskusyjnych. Co do tych "omamów" to nie wskazują na schizofrenię paranoidalną.
Weź pod uwagę, że tylko psychiatra może postawić taką diagnozę, a sama schizofrenia ma mnóstwo innych objawów i czasami jest bardzo trudna do zdiagnozowania.
lub tak samo gra mi w brzuchu w takim rytmie

Możesz rozwinąć o co tu chodzi, bo nie łapię?

Mrowienie w nogach.

przez Once 25 sie 2016, 20:01
Chodzi o to że pstryka mi gdy się na coś spojrzę lub gdy robię coś lub naprzykład w telewizji jest słowo morderstwo lub zabójstwo. To tak jak by ktoś widział moimi oczami był w mojej głowie lub w mojej duszy. Czy to umarli weszli mi w głowe i widzą co robie? Czy jeśli przezemnie zmieniają się światła na ulicy i sekundy z 20 robią się nagle zielone to czy miałem na coś wpływ?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mrowienie w nogach.

przez JERZY62 25 sie 2016, 20:36
Ja też mam bardzo silne mrowienie i napięcie ciała i wiem że to jest na tle nerwowym/psychicznym... jak na przykład dużo myślę o czymś i próbuję rozwiązać jakiś problem w myślach.
Wiem jakie to mrowienie i napięcie jest dokuczliwe :(
♪♪♪

Mrowienie w nogach.

przez kasza_w_spreju 25 sie 2016, 21:29
Nie diagnozowali ci zaburzeń osobowości? Schizotypia?

Mrowienie w nogach.

przez JERZY62 25 sie 2016, 21:34
kasza_w_spreju, tak, mam podobno zaburzenia osobowości ;)
♪♪♪

Mrowienie w nogach.

przez kasza_w_spreju 25 sie 2016, 22:47
J3RZY62, dzięki za szczerość. :) ( Once, pytanie było do ciebie )

Mrowienie w nogach.

przez Once 26 sie 2016, 23:34
Diagnozowali tylko schizodailną a takto liczne zaburzenia osobowości róznego rodzaju rakże nie wiem też tego jaką mam te osobowość. Podobno jest aż 255 typów osobowści. Więc ja mam liczne zaburzenia osobowości, kolorową osobowośc. Takto można powiedzieć ze pewna jest schizoidalna . Lecz diagnozowali tez paranoiczną chociaż jedna zaprzecza drugiej ale ok. Także nie wiem jaki jestem. Możliwe ze diagnozowali też schizotypową.

Sortuj wg