Opisz swoje objawy nerwicy, potrzebne są do filmu

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez iris321 17 sie 2016, 20:22
Nie wiem czy kojarzycie youtuberke callmekat, która zrobiła świetny film o depresji. ma już prawie 3 miliony wyświetleń. Kasia robi teraz film o nerwicy lękowej. Jakbyście mieli ochoty podzielić się swoimi objawami, swoim samopoczuciem, jak się czujecie chorując na tę chorobę to proszę pisać na jej mejla. mentaldisorders.kat@gmail. com ja niestety nie potrafię ładnie opisać to co czuję chorując, ale wiele osób z Was potrafi. wiele osób nie rozumie naszej choroby i jak się czujemy, po filmie o depresji dużo osób zmieniło swoje podejście do osób chorujących, chciałabym, żeby o nas nerwicowcach też zmienili zdanie i pomagając Kasi, pomożemy i sobie, bo możemy podlinkować później film komuś z rodziny kto nas nie rozumie i ogólnie będzie większa świadomość ludzi. z tego co Kasia mówiła to najlepiej, żeby pisały osoby, które chorują na 'zwykłą' nerwicę, nie depresyjną. Kasia o tym mówiła już dawno temu i najlepiej jakbyście wysłali to do niej jak najszybciej, dzisiaj czy jutro, bo nie wiem kiedy dokładnie już się weźmie za nagrywanie i wtedy będzie za późno, więc proszę jak najszybciej.
dajcie tutaj znać czy zdecyduje się napisać :)

przez jeruka9 24 sie 2016, 09:55
Obrazek
to pewnie brzydko z mojej strony
ale boje się opisywać jeszcze się wystraszysz :-|
życzę powodzenia znajdziesz napewno kogoś
:roll:
Poznałem kobiete swego zycia jestem na zawsze Mai :105:

przez bedzielepiej 24 sie 2016, 12:26
fejm z nerwicy 8)

a będzie coś o tym jak to leczyć? czy tylko artystyczne smutne scenki z dziewczyną o urodzie modelki na tle ponurej muzyki? Ja mam taką wizję: siedzę na kiblu, obok walają się rolki zużytego papieru toaletowego, płaczę z powodu hemoroidów od przewlekłej biegunki z lęku. Do tego odgłosy parcia i pluskania. Pokażcie całą nagą prawdę. Jestem za!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg