Pisk w uszach.

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Pisk w uszach.

przez nesto96x 06 sie 2016, 21:03
Witam, od około 2 tygodni przyjmuję zwiększoną dawkę Asertin, 100 mg. Po 2-3 dniach brania zauważyłem, że miewam piski w uszach, dosłownie bez powodu, zdarza się to 1-2 razy w ciągu dnia i za każdym razem jest to tylko jedno ucho, albo lewe albo prawe, pisk jest krótki, trwa około 5 sekund. Zastanawiam się czy to może być wina nerwicy lękowej, czy zwiększenia dawki czy jest to całkiem inny problem.
Offline
Posty
1
Dołączył(a)
26 maja 2016, 02:32

Pisk w uszach.

Avatar użytkownika
przez *Monika* 07 sie 2016, 01:42
nesto96x, Witaj. Czasami mogą być to objawy zaburzeń lękowych, czasem wystarczy wizyta u laryngologa.
Może udaj się do rodzinnego po skierowanie do laryngologa, po co masz się nakręcać... wtedy wykluczysz dodatkowe "schorzenie".
Obrazek
Avatar użytkownika
Offline
Główny Moderator
Posty
18813
Dołączył(a)
16 paź 2009, 19:20
Lokalizacja
Ślązaczka z krwi i kości

Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości

Przeskocz do