Trzęsące się ręce-podawanie kawy

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez nadii1919 25 lip 2016, 06:38
Witam. Mam problem, który mi spędza sen z powiek. Dla innych może się wydać błahy a nawet głupi a ja nie potrafię sobie z nim poradzić.:( Dostałam pracę, która na dzień dzisiejszy mi odpowiada. Potrafię sprostać zadaniom oprócz jednego. Podanie kawy dla szefa i jego gości to dla mnie nie lada wyczyn. Od razu nadmieniam, że szef to zwykły miły facet i na pewno nie w nim tkwi problem a we mnie. Gdy tylko poprosi o kawę we mnie się budzi ogromny strach. Wszystko zaczyna dookoła wirować a ja mam w głowie myśli, że zaraz bede musiała wejść do jego gabinetu z tą cholerną tacą i tymi trzęsącymi rękami ( w innych sytuacjach mi się nie trzęsą). Są takie momenty, że czasami potrafiłam nad tym zapanować ale sytuacja coraz bardziej się pogarsza. Widzę minę tych ludzi, którzy sobie myślą co za oferma.Ostatnio wychodząc od szefa popłakałam się. Nie wiem co mam zrobić nie mogę się zwolnić z pracy. Jestem samotną matką i ie mogę sobie na to pozwolić

przez NN4V 25 lip 2016, 06:46
Wytłumacz jemu, to co napisałaś tutaj - przy okazji okaże się kim on jest.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Sortuj wg