Skocz do zawartości
Nerwica.com

Proszę o pomoc. Please.


Rtoip

Rekomendowane odpowiedzi

Help. Please.

Przepraszam jeśli powielam temat.

Jak to jest z łączeniem Hydroksyzyny z Benzo? A dokładnie z Alprazolamem lub Cloranxenem?

Chodzi mi o to że jak wziąłem 25 mg hydroksyzyny to nie specjalnie na mnie działała. Wręcz się kiepsko czułem. I czy w takiej sytuacji np. po 3 godz. od wzięcia Hydro mogę wziąć jakieś benzo żeby mnie uspokoiło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo często :(

Ale boję się brać Benzo. Zaraz sobie wkręcam że coś mi się stanie bo lekach. Wziąłem wczoraj na noc 5 mg Cloranxenu to o 00.30 już nie spałem. Dołożyłem drugie 5 około 3.30 i też lipa. I teraz cały czas chodzę roztelepany, z niepokojem i już wychodzę z siebie normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa dwa paskudne doświadczenia w życiu. Umówić sie na bukake nie doczytując, że gwiazdą wieczoru będzie pan i uzależnienie od benzo. Choć te pierwsze chyba mniej ryje.

Po benzo jest takie stan napięcia jak sie przestaje brac ale on mija po 2 dniach. Sertralina to tez raczej napięty lek.

A od kiedy to bierzesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Benzo biorę bardzo doraźnie. Do wczoraj ostatni raz wziąłem ze dwa tygodnie wcześniej raz. I tak mniej więcej wygląda moje branie benzo.

Choruje generalnie długo bo dobrych naście lat. Wcześniej była Paroxetyna i dobrze działała. Ale w Lutym bardzo mi się nasiliło wszystko i lekarz zmienił najpierw na Escitalopram który się nie sprawdził więc teraz od 4 tyg. biorę Sertre...

Wiem czym grozi branie benzosów dlatego nie lubię ich brać. Ale czasami tak jak wczoraj czy dzisiaj nie daje rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie ma tragedii. Z tymi uspokajaczami to jest tak, ze nie zawsze 1+1=2 Lepiej czasem wziąć więcej na raz i iść spać.

50 Sele to też raczej wejściowa dawka. Musisz poczekać.

Trittico tez jest spoko na sen ale ty tez nie ma cos ie bawić w dorzucanie tylko trzeba znaleźć dawkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×