Nerwica lękowa, ataki paniki, kontrolowanie oddechu.

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez gosh 21 lip 2016, 19:11
Poprawiło Ci się po tych lekach. Pytam bo mam podobne objawy
"To, czego się najbardziej obawiasz, nie ma nad tobą władzy. Ma ją tylko twój strach." - Oprah

przez onaaa22 25 sie 2016, 11:46
Witam, ja rowniez od 2 miesiecy mam ataki dusznosci, problemy z oddychniem,wydaje mi sie ze sie udusze. Towarzysza mi one codziennie, bez wzgledu na pore dnia i nocy. Jest to dla mnie meczace bo nie moge normalnie funkcjonowac. Ze znajomymi sie praktycznie wgl nie spotykam bo problemy z oddychaniem dotykaja mnie bez wzgledu na to czy o czyms mysle czy nie. Na poczatku myslalam ze jest to zwiazane z astma na ktora choruje od dziecka ale lekarz to wykluczyl. Stwierdzil jednak ze to wszystko moze byc wynikiem stresu. Dusznosci te zaczely sie bowiem kiedy bylam w trakcie sesji i przed obrona. Ale nie jestem do konca przekonana ze to moglo miec taki wplyw na mnie tym bardziej ze to nie byla moja pierwsza sesja. Juz nie wiem co robic... To juz trwa tak dlugo... Powinnam sie cieszyc z wakacji,wyjechac gdzies ze znajomymi ale nie jestem w stanie ... Za miesiac zaczynam nowe studia, ciesze sie z tego ale jednoczesnie jestem przerazona bo nie wiem czy moje objawy ustapia do tego czasu.

Sortuj wg