Clonozepam i ciąża...:( strach i bezsilnosc...

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Medham 31 maja 2016, 20:20
Witam, tydzień temu dowieidziałam się ze jestem w 8 tyg ciązy.. jako że mam nerwice i silne napady lękowe biore clonozepam 2mg dziennie. Czytajac o wpływie leku na płod jestem przerazona, duza szansa ze dziecko urodzi się chore.. mieszkam w Niemczech i po wizycie u ty=utejszego ginekologa dał mi do zrozumienia ze ciąze powinnam usunąć, bo zbyt duże ryzyko, za duza dawka przyjmowana w I trymestrze clono. nie wiem co robic, myslec, w sobote jade do polski na wizyte z ginekologiem i psychiatra, chociaż wiem ze zejście z clono nie jest mozlwie z dnia na dzień, jestem przezrazona ze już skrzywdziałam moje nienarodzone dziecko... miał ktoś podobnie, lub zazywał jakies leki w czasie ciąży, jak to wszystko przebiegało, bardzo proszę o odpowiedzi...

przez agusiaww 31 maja 2016, 20:36
Medham, viewtopic.php?f=1&t=116&start=276 brała i dziecko zdrowe. Ogranicz lub odstaw jak najszybciej.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez mala51 02 cze 2016, 16:48
Kochana jak cudownie. Powinnaś sie cieszyć. Ja bralam przez 5lat leki a kiedy je odstawilam dla dzidzi to musze sie leczyć żeby mieć dzidzie. Jakbym mogla to już dawno bym na leki nie patrzyla. Jaki pojebany lekarz usunąć , a ja sie dzidzi nie mogę doczekać ,ciesz sie ze masz . Możesz spróbować odstawić pod okiem psychiatry, ale bardziej stres szkodzi niz ten lek.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg