Nawrót nerwicy?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Nawrót nerwicy?

przez Dohex 26 maja 2016, 02:59
Witam, mam 20 lat, zmagam się z nerwicą od dobrych paru, myślałem że wiem o niej wszystko i potrafię sobie radzić z dziwnymi myślami, atakami. Jednakże dzisiaj dostałem pierwszy atak po około 2 latach przerwy, przyznam że był to mój błąd, dałem się namówić na 'trawkę' chociaż wiem jak źle ona na mnie działa, na początku wszystko było okej, ale dopiero jak wyszedłem z kolegą na dwór na nastepny dzień po zapaleniu, to doznałem ataku, ścisk w głowie, pulsowanie, podniosło mi się wszystko w brzuchu, musiałem wstać z ławki bo nie wiedzialem co się dzieje, jaskrawsze kolory i uczucie bycia w klatce. Jakoś odparłem ten atak, wróciłem do normalnego stanu, w domu oglądałem dość emocjonujące Anime i wkręciłem się bardzo w fabułe, obejrzałem około 15 odc na raz, tak że jak zasypiałem to miałem to anime w głowie, 40 minut temu się wybudziłem ze snu po jakichś 1,5h spania i doznałem potężnego ataku, utrudniał mi to wszystko fakt, że w głowie miałem tylko informacje o tym co oglądałem, cały byłem roztrzęsiony nie wiedziałem co ze sobą zrobić, gdzie ja jestem, po co jestem, miałem aż budzić rodziców z tego wszystkiego bo myslalem ze sam nie dam rady, ale powstrzymałem się od tego, usiadłem do komputera i wziąłem się za pisanie tego, zawsze mi to pomagało podczas ataków. Liczę na waszą pomoc co mogę z tym zrobic, dodam że obecnie miałem rzucać całkowicie leki tak mi lekarz zadecydował, ale chyba po tym incydencie dalej będzie trzeba to kontynuowac..

Nawrót nerwicy?

przez mala51 27 maja 2016, 20:50
Wszystko siedzi w naszej glowie pomyśl ze to tylko mysli i one przejdą.a myslales o suplementacji. Magnez wapno jod witaminy z grupy b , kwasy omega , potas(trzeba go zbadać) węglowodany sa w produktach. Ja myslalam ze jedzenie to nic a teraz jem i nerwicy niemam , dlaczego kobiety w ciąży zdrowo sie odżywiają my tez powinniśmy. Mi pomogl vicard ma zen szen . Już nie musze jeść psychotropów. I pomogl moj chlopak non stop przytulanie i rozmowy dlaczego sie boje skąd sie to wzięlo rozmowyy bezpieczeństwo...:))

Sortuj wg