Nerwica

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Nerwica

przez Josek 11 maja 2016, 20:36
Witam jestem nowy na forum,.
Mam 18 lat i od kilku miesięcy mam prawdopodobnie nerwicę.
Ale mysle ze mogą być to lęki poalkoholowe, zacznę od początku jak to się zaczęło...
Jakies 3-4 miesiące temu byłem z kolegą na dworze i przyszedł jego kolega który wrócił z za granicy i poczęstował mnie papierosem a po 10 minutach kiedy byłem już w domu zaczęło robic mi się bardzo słabo, serce mi bardzo szybko biło, nie moglem zasnąć chociaż bardzo chciało mi się spac, ale ogólnie tez bałem się isc spac..W końcu usnałem i gdy się rano obudziłem było wszystko okej. Potem kilka dni później pojechałem z kolegą do jego szwagra i piliśmy wódke, piwa wwino wytrwane i tak przez kilka dni, az w końcu wstałem chyba po 5 dniach picia i szedłem do sklepu po piwo o 7 rano i nagle tak zle się poczułem, zaczęło mi się robic duszno, bardzo się bałem, miałem zawroty głowy, rece mi się trzęsły , czasami było mi zimno czasami gorąco i tak miałem przez 2-3 dni, potem czasami znowu miałem duszności nie mogłem czasami prawie oddychać, szybsze bice serca az raz wieczorem zadzwoniłem na pogotwie, pojechałem na sor zrobiłem badania i okazało się ze jestem zdrowy . Potem znowu miałem podobne objawy i byłem kilka razy u lekarza i prawdopodobnie jest to nerwica, u lekarza nie powiedziałem ze piłem.. Skierowała mnie do psychiatry i chyba będę musiał się wybrać, teraz tez wypiłem z 4 dni pod rząd ale piłem same piwa i nic innego, ale pilem tyle ze się upijałem i dzisiaj około 14 się bardzo zle czułem, było mi bardzo gorąco, byłem czerwony na twarzy, robiło mi się słabo, nie czułem pratycznie wcale nóg i rąk tak samo.. Powiedzcie mi czy to jest nerwica czy bardziej te leki poalkoholowe ? Dzisiaj myslalem ze umre, tak się zle czulem ale trwało to tylko jakąś godzine, a potem zrobiło się już trochę lepiej.. Czasami już nie wiem co mam robić.. A tak w ogóle przy nerwicy można palic papierosy lub pic alkohol?
Pozdrawiam

Nerwica

przez Stracona100 11 maja 2016, 21:13
Nie słyszałeś, że alkohol szkodzi zdrowiu?!
Po co tyle chlejesz jak się potem tak źle czujesz?
"Im mniej człowiek wie, tym łat­wiej mu żyć. Wie­dza da­je mu wol­ność, ale unieszczęśliwia."
"Le­piej jest um­rzeć, kiedy człowiek chce żyć, niż umierać wte­dy, kiedy człowiek chce już tyl­ko umrzeć."

- E.M.Remarque

zabija mnie DEPRESJA ENDOGENNA

Nerwica

przez Josek 11 maja 2016, 21:17
Wiem że szkodzi, ale kiedyś się dobrze czułem po alkoholu, dopiero od nie dawna zacząłem się źle czuc

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Nerwica

przez Steviear 12 maja 2016, 23:34
Alkoholicy tak mają... Jesteś pewien że masz nad tym kontrolę?

Nerwica

przez lulinasky 13 maja 2016, 00:22
Sam sobie odpowiedziałeś, że alkohol. Alkohol zmienia psychike czasami na zawsze.

Sortuj wg