Jestem bezradna-nie wiem co robić-pomocy!

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Fiorella89 26 maja 2016, 13:29
Ponownie chciałabym się dowiedzieć, czy jeżeli poproszę lekarza o skierowanie na oddział uzależnień to gdzie będę musiała zanieść to skierowanie, oprócz ośrodka uzależnień? Czy NFZ wypłaci mi wynagrodzenie za pobyt w ośrodku uzależnień?

Proszę o odpowiedź,
"Poza Mną" Marta Bijan

- ZOMIREN 2 mg dziennie (od kilku lat!!!)

<uzależniona, nerwica lękowa, fobia społeczna, agorafobia?, depresja?>
<pogubiona, benzo mnie uratowało, teraz mnie niszczy>

NIE WIEM CO ROBIĆ... (SILNA NERWICA, UZALEŻNIENIE OD ALPRAZOLAMU-BEZNO)

przez mala51 27 maja 2016, 20:12
A niemozesz sama spróbować go odstawiać? Skoro mi sie udali odstawić 10tabletek to tobie 4tez sie uda.idz do psychiatry ,ja dostalam lek fluanxol-to lek jaki podaja na odwyku poto aby odstawić alprox. Kurczę jak odstawisz po pol a zamiast tego pol zjesz inna na leki tabletkę będziesz normalnie czuć, nie poczujesz .stopniowo odstawiaj,potrwa to rok ale odstawisz.a stosujesz sie do tego co ja pisalam suplementacja vicard itd..ja już bardziej nie pomogę bo ty mądrzejsza jesteś to jęcz dalej.

przez Fiorella89 30 maja 2016, 14:27
mala51 napisał(a):A niemozesz sama spróbować go odstawiać? Skoro mi sie udali odstawić 10tabletek to tobie 4tez sie uda.idz do psychiatry ,ja dostalam lek fluanxol-to lek jaki podaja na odwyku poto aby odstawić alprox. Kurczę jak odstawisz po pol a zamiast tego pol zjesz inna na leki tabletkę będziesz normalnie czuć, nie poczujesz .stopniowo odstawiaj,potrwa to rok ale odstawisz.a stosujesz sie do tego co ja pisalam suplementacja vicard itd..ja już bardziej nie pomogę bo ty mądrzejsza jesteś to jęcz dalej.

nie, nie kupiłam jeszcze leku Vicard. jak mam to sama odstawić, skoro chyba mam też depresję? nic mi się nie chce i w ogóle odczuwam mega odrealnienie..

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Tukaszwili 30 maja 2016, 16:47
Odstawianie leku to jedna z najtrudniejszych rzeczy. Koleżanka widzę, że od wielu lat bierze swoje pigułki, zatem interwencja lekarska jest niezbędna. Pamiętam jak odstawiałem Lorafen, również należący do benzo, myślałem, że oszaleję. Brałem go regularnie 2-3 tabletki dziennie tylko przez jakieś półtora miesiąca, co dopiero kilka lat.

przez Fiorella89 30 maja 2016, 22:46
Ktoś był na oddziale uzależnień??? jeśli tak to na jak długo???
"Poza Mną" Marta Bijan

- ZOMIREN 2 mg dziennie (od kilku lat!!!)

<uzależniona, nerwica lękowa, fobia społeczna, agorafobia?, depresja?>
<pogubiona, benzo mnie uratowało, teraz mnie niszczy>

NIE WIEM CO ROBIĆ... (SILNA NERWICA, UZALEŻNIENIE OD ALPRAZOLAMU-BEZNO)

Sortuj wg