Pomóżcie mi proszę.

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Pomóżcie mi proszę.

przez Kuba01 20 kwi 2016, 20:02
Cześć mam na imię Jakub, mam 15 lat, mieszkam w Niemczech od trzech lat i potrzebuję waszej pomocy. Czasami jestem smutny i bywa, że często jestem smutny. Czuję się zestresowany i boję się, ale nie wiem czego. Wszystko zaczęło się od lutego, gdy co jakiś czas kłóciłem się z najlepszym przyjacielem i zdarzyło się parę rzeczy. Chce mi się płakać tak bez powodu, siedzę jestem zdołowany, zestresowany i smutny i chce mi się płakać. Ale nie znam powodu, dlaczego tak się czuję. Nawet teraz podczas pisania płaczę, boję się o moich rodziców robią dla mnie i dla mojej siostry wszystko, pracują bardzo ciężko i boję się, że ich stracę. Ja po prostu nie wytrzymuję tego. Bardzo bym chciał im pomóc i zrobił bym dla nich co się tylko da. Też nie mam przyjaciół, nie mam się komu zwierzyć, z dnia na dzień czuję się bardziej zestresowany i smutny. Pomóżcie mi proszę. :?:

Pomóżcie mi proszę.

przez tictac 20 kwi 2016, 21:24
Witaj Kubo,
Jesteś jeszcze młody i najlepsze na razie co dla rodziców możesz zrobić to pomagać im odrobinę w domu, szanować rzeczy na które pracują, być grzecznym, dobrze się uczyć w szkole itp. Jaki był powód kłótni z Twoim kolegą ? Jak długo się znacie ?
Paroksetyna 10 mg - rano - w planach zejście na 5 mg
Bromazepam 6mg - sometimes :)
Spasmolina , Smecta - na IBS

Pomóżcie mi proszę.

przez Kuba01 20 kwi 2016, 23:25
Powód? Bo mnie bolał brzuch i nie poszedłem z nimi w piłkę grać i się obraził. I 22 maja będzie rok. :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg