Nasilenie nerwicy

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Nasilenie nerwicy

przez TVJM7777777 16 kwi 2016, 23:32
Witam

Mam pytanie czy też macie zaburzenia widzenia?. Od dziecka choruje na nerwicę depersonalizacje i często mi się zdarzało dziwnie widzieć tak jak bym miała znieczulone oczy i widziała jak przez sen było to chwilowe trwało to naj dłużej około 15min . naj częściej zdarzało mi się to w dużym otoczeniu w miejscach gdzie dużo papierosów hałasów przy zapalonej lampce ale naj częściej po przebudzeniu kiedy jestem śpiąca zmeczona. Ostatnio mi się to zdarzyło do takiego stopnia że upadlam i miałam atak prawdopodobnie padaczkowy. Jeśli ktoś tak ma proszę odpiszcie.

Pozdrawiam!

Nasilenie nerwicy

przez xnieobecnaxx 20 kwi 2016, 00:50
Kochana. Jak w Twoim wcześniejszym poście- znam to na wylot. Tylko ja nie mam tego okresowo, tylko bez przerwy, aczkolwiek nie jest to zawsze tak mocno nasilone, że pojawia się u mnie lek. Myślę, że się już po prostu przyzwyczaiłam, choć to nie zmienia faktu, że z dnia na dzień to się pogarsza. Ale akurat ja się nie leczę. Ty mam nadzieję to powstrzymasz. :)

Sortuj wg