Stres a waga

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Stres a waga

przez igutek 26 mar 2016, 20:38
Cześć!
Po 2 latach tu wracam. 2 lata temu przezywalam silna nerwice lekowa, ktora udalo mi sie wyleczyc na doslownie dwa rowne lata. Leczylam sie lekami, a gdy lęki ustały zrezygnowałam z psychologa bo poczułam się pewnie. Zejscie z lekow nie bylo dla mnie problemem, zero skutkow odstawiennych. Doszly stresy, leki przed matura, sprzeczki z chlopakiem, depresja taty i mamy mieszanke wybuchowa. Otoz teraz nie boje sie ze umre, ze moje serce mi stanie tylko tego, ze schudne. Ogolnie caly czas odczuwam napiecie. 2 tygodnie temu wazylam sie na czczo i wazylam 44,5 kg. Zwazylam sie wczoraj i wazylam 43,9 kg. Boje sie, ze juz schudlam z wagi, mimo ze moj chlopak powtarza mi ze skoro przez ostatnie 3 dni jadlam 1-2 posilki dziennie, to jak waga ma mi pokazywac wiecej, skoro tym bardziej czesciej chodze do lazienki, wiadomo z jakich powodow. Dodam tez, ze od 3 dni mam okres. Nie mam apetytu, a raczej chyba wmawiam sobie jego brak bo jak wstaje rano to sie zastanawiam czy go bede miala czy nie... A w nocy najbardziej sie denerwuje, bo boje sie kolejnego dnia, i pojawiaja sie glupie mysli, przez co nie moge spac tyle co spalam zawsze. Nie chce wracac do lekow, prosze pomozcie czy ktores z Was mialo takie leki, ale jadlo w miare normalnie i mimo wszystko nie schudlo? Potrzebuje takiego przykladu, bo podejrzewam ze inaczej ciezko mi bedzie sobie wmowic ze tak naprawde nie schudlam. Wchodze caly czas na wage, sprawdzam co i jak... Jestem bardzo drobna, takze kazdy kilogram jest na wage zlota. Pomocy :(
ps. wyczytalam w internecie ze od stresu sie chudnie, i tym bardziej sie boje...