Zwiększone napięcie po lekach

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Pietia 15 mar 2016, 14:11
Witam. Lekarz przypisał mi doxepinę i rozszalało się piekło. Zwiększone napięcie aż dygotałem gdzie wcześniej czułem lekkie drżenia. Poszedłem do niego i dostałem tianesal czyli coaxil 12,5 mg 3xdziennie. Milocardin w kroplach 3x15 kropli. Sulpiryd 50mg rano i w południe.Tranxene 5mg 3xdziennie . Na noc wziąłem tranxene,milokardin,tranxene i rano nie mogłem wytrzymać dygotania głowy takie napięcie i następnie wziąłem rano tranxene,milokardin,sulpiryd i tianesal i dalej tak mam. Który to tak robi?Takie napięcie że głowa lata. Podpowiedzcie proszę.

przez warrior11 15 mar 2016, 16:53
Pietia,
Tranxene to znowu benzodiazepina.Według mnie,im mniej tych prochów będziesz brał,tym lepiej dla Ciebie.
Wolność kocham i rozumiem..wolności oddać nie umiem.

przez Pietia 15 mar 2016, 20:56
Jak zacząłem brać pramolan napięcie mniejsze ale wszystko jeden lęk. Każda myśl nawet o bankomacie. Bez leków też są ale nie tyle i nie tak powalające. Co do tych uspokajaczy też tak sądzę ,Też myślę że benzo zostawić awaryjnie. Chciał mi dać xanax 0,5 sr. Wziąłem tranxene,sulpiryd ,milocardin krople i po 4 godzinach zzajechałem do cpn-u zamówiłem kawę i głowa mi lata,ręce drżą przy piciu jakbym miał delirkę. Skurcz potylicy. Kurcze. Jak zmniejszyć ten syf.Podpowiedzcie. Proszę. Rano głowa latała jak wściekła.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pietia 16 mar 2016, 00:41
Po namyśle spróbuję zostać na milocardinie kroplach. Ziołowe i nie uzależnią. Po doxepinie 150 mg tak się narobiło. I nie mogę tego opanować. Po co brałem i teraz problem bo nakręciłem nerwicę i lęki.A może ktoś podpowie jak to opanować lub czym.Niby banalne sytuacje a mi bije po karku telepaniem głowy.

przez Pietia 16 mar 2016, 18:51
Czy jest coś przeciwlękowego i wyciszającego? U mnie jak panika jak myśl o pracy

Sortuj wg