W końcu idę do psychiatry

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez sisterofnight 04 mar 2016, 13:13
Pytanie a nie forma - chyba... zreszta to nie jest aż takie istotne, bo tak poza tym, to było całkiem ok.

przez wiejskifilozof 04 mar 2016, 13:19
Czego się bać.Jak się trafi na dobrego specjalistę.To,łatwiej zwalczyć demona-nerwicę.

przez Pawelt 04 mar 2016, 14:08
sisterofnight napisał(a):a jak się popłakałam to ubodło mnie pytanie, czy zawsze taka płaczliwa jestem
no to po ptakach. Bo ja pewnie się poryczę a nie kuta nie mam zamiaru ryczeć przy kimś obcym :/ Siara będzie jak 35 letni chłop będzie płakał jak jakaś mameja :/
X_x

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez agusiaww 04 mar 2016, 14:11
Pawelt, to sie poryczysz, dla nich to normalne, jak ja miałam depreche to tak ryczałam ze cały fotel u psychiatry zasmarkałam i widziałam ze chce zebym szybciej poszła to dała mi duzo opakowan leków :mrgreen:
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez cozicozicozi 04 mar 2016, 14:19
Pawelt napisał(a):cozicozicozi, nigdy u psychiatry nie byłem... Nie miałem takiej potrzeby. Boję się dowiedzieć że mam jakąś ciężką chorobę. Boję się leków... Nie wiem... Jeszcze się rozpłaczę i będzie siara :/

Nie będzie żadnej siary nawet jak się rozpłaczesz. Ja jak byłem pierwszy raz to nie mogłem za bardzo mówić i kazałem babce 3 strony A4 czytać o tym co mi dolega. Dopiero potem z nią rozmawiałem i to właśnie przez łzy i trzęsącym głosem. Po to się tam idzie. Nie ma się czego bać. Nikt Cię nie wyśmieje, co więcej poczujesz się rozumiany.

przez elo 04 mar 2016, 14:26
sisterofnight napisał(a):Pytanie a nie forma - chyba... zreszta to nie jest aż takie istotne, bo tak poza tym, to było całkiem ok.

ono moglo miec jakis cel (uzyskanie informacji na temat czestotliwosci placzu enpe) i wbrew pozorom wcale nie musialo by zlosliwe
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez sisterofnight 04 mar 2016, 14:46
elo napisał(a):
sisterofnight napisał(a):Pytanie a nie forma - chyba... zreszta to nie jest aż takie istotne, bo tak poza tym, to było całkiem ok.

ono moglo miec jakis cel (uzyskanie informacji na temat czestotliwosci placzu enpe) i wbrew pozorom wcale nie musialo by zlosliwe

Nie potrzebnie o ty, w ogóle wspomniałam ;)

Sortuj wg