nasilenie lęków

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

nasilenie lęków

przez MARCIN8888 30 sty 2016, 17:39
Witam mam na imię marcin mam 28 lat w ostatnich dniach wystopiło u mnie mocne nasilenie leków po przepisaniu mi asertin 50 po którym miałem straszne skutki uboczne najgorsze były mocne lęki i uczucie niepokoju.Po 6 dniach przestałem brać ten lek lekarz powiedział że po tak krótkim braniu asertinu moge przestać brać lek bez zmniejszania dawk czyli nagle co moim zdaniem było błędem bo miałem problemy z czuciem , chodzeniem itp. Najgorsze jest to że po odstawienu leku lęki pozostały myslałem że wraz z odstawieniem leku lęki przejdą jednak tak sie nie stało.Jestem wściekły bo mój stan jest o wiele gorszy niz przed braniem tego leku lęki sa silne i odczówam je cały czas a nie jak przed braniem asertinu tylko w danych sytuacjach.Jestem załamany nie mogę sie pozbierać.Moje pytanie jest takie czy ktoś zwas miał podobną sytuacje i czy lęki zmniejszyły sie ?

nasilenie lęków

przez Expresia 30 sty 2016, 18:09
Witaj Marcin, mój pierwszy lek to właśnie był Asertin, również miałam bardzo nasilone lęki i myśli samobójcze, nie dawałam rady i musiałam odstawić. Po około 2-3 tygodniach mi przeszło, mam nadzieję, że u Ciebie będzie podobnie. Trzymaj się tam.
"Miejsce na cytat głęboki jak moja depresja" - Pałlo Koala

nasilenie lęków

przez MARCIN8888 30 sty 2016, 18:54
Expresia czy bezpośrednio po asertinie brałaś jakieś leki ?
ja też mam nadzieje ze u mnie bedzie podobnie , podniosłaś mnie na duchu :great: dziękuje że odp

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

nasilenie lęków

przez Expresia 30 sty 2016, 19:54
Nie pamiętam dokładnie, ale wydaje mi się, że około miesiąc później zaczęłam brać Pramolan. Cieszę się bardzo, że podniosłam Cię na duchu :)
"Miejsce na cytat głęboki jak moja depresja" - Pałlo Koala

Sortuj wg