Nie mogę się zrelaksować

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Nie mogę się zrelaksować

przez Lucid Dream 13 sty 2016, 12:45
Od kilku tygodni nie potrafię się zrelaksować. Przesiaduje w swojej strefie komfortu, a mimo to czuje się jakoś spięty, mam przyśpieszony puls i cały czas czuje zimno i drgawki.
Jak sobie radzicie w takiej sytuacji? Jakieś pomysły na poprawę samopoczucia?

Nie mogę się zrelaksować

przez Siddhi 13 sty 2016, 13:15
Wcale ;)

Nie mogę się zrelaksować

przez ska1977 13 sty 2016, 14:37
Lucid Dream napisał(a):Od kilku tygodni nie potrafię się zrelaksować. Przesiaduje w swojej strefie komfortu, a mimo to czuje się jakoś spięty, mam przyśpieszony puls i cały czas czuje zimno i drgawki.
Jak sobie radzicie w takiej sytuacji? Jakieś pomysły na poprawę samopoczucia?

Ja tak mam 2, 3h przed planowanym WYJŚCIEM z pracy - da się przeżyć, ale jest to bardzo przykre. Na razie nie znalazłem rozwiązania...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Nie mogę się zrelaksować

przez rabbithearted 29 sty 2016, 18:24
Podepnę się. Ktoś znalazł może rozwiązanie? Bo mam tak od miesiąca i nie wiem już, co robić...

Nie mogę się zrelaksować

przez Ana_88 29 sty 2016, 20:54
Ja takze dolaczam sie do watku bo od dluzszego czasu rowniez mam z tym problem. Ciezko mi jest uwierzyc w to ze jeszcze pare lat temu ( pomimo ze bylam jebn ieta tez), potrafilam spedzac duzo czasu w samotnosci zajmujac sie swoimi zainteresowaniami.
A teraz ??? Nie da rady...
Ale mam na to sposob. Jak np. przychodze z pracy do domu i chcialabym sie zrelaksowac jakos, a nie moge to po prostu biore sie za sprzatanie i pucuje cala chate, robie prania, gotuje obiad, psychicznie jakos mnie to odrywa, czas jakos zleci, a fizycznie jestem taka zmeczona pod wieczor ze przykladam tylko glowe do poduchy i juz odplywam w sen. Co sie bede na sile relaksowac jak nie umiem :mrgreen:

Nie mogę się zrelaksować

przez mietowy2 30 sty 2016, 14:54
technika rozpraszająca uwagę, lepsze niż użalanie się nad sobą, ale długofalowo bez szans na poprawę

technika na teraz

Nie mogę się zrelaksować

przez olindaa87 11 lip 2016, 13:48
Czasami ciężko samemu się zrelaksować... Polecam przeczytaj tutaj o masażach...może warto to spróbować?

Sortuj wg