Czy to napewno nerwica ?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Czy to napewno nerwica ?

przez Petek 20 gru 2015, 04:17
Witam
W sierpniu tego roku coś złego zaczelo sie dziać ale od początku .Zaczeło mi łamać nogi poprostu brak mi było sił ucinało mi nogi dotego tego otępinie wystapiło i głowa w dół mi leciała oraz spanie mnie lapało w dzień.Pożniej wystąpiło zaraz zapalenie dość mocne oskrzeli meczący kaszel dusił mnie przez dnie i w nocy sie nasilał dusił przez 2 i pół tygodnia suchy po antybiotyku troche przestał ale jeszcze dusił przez miesiac
Do tego miałem podwyższone ob 4 krotnie.

Od tamtej pory boli mnie jama brzuszna nadbrzusze i sródbrzusze oraz drapie i kłują oczy sa całe czerwone .Objawy utrzymują sie codzienie od sierpnia. Do oczu dawano mi krople 2 ze steryde oraz 3 z antybiotykiem nic nie przechodzi plus sztuczne łzy nic nie przechodzi .Mialem robiona gastroskopie oraz kolonskopie ale nie pobrano wycinków bo niebyło zmian niby. Morfologia ok .Usg tak samo. W rezonansie wyszly zmiany drobne demilizacyjne lub naczyniopodobne niedokrwienne. Niewiem co robić oczy bolą kłuja palą drapią oraz skronie masakrycznie .
Pusta przestrzeń przypomni ci o błedach
Chciałeś ognia to z piekła ogień cie dosiega