Nerwica lękowa +menopauza

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez aldara.35 04 gru 2015, 22:09
Witam ;)

Od wielu lat choruje na nerwice lękowa,agorafobie,ataki panicznego leku itp zwiazane z tym atrakcje...trwa to juz ok 16 lat zroznym nasileniem.
Kilka lat temu dzieki zastosowanemu leczeniu farmakologicznemu i psychoterapii jakos wrocilam do ,,zywych,, niektore objawy ustapily i poczulam sie w miare ,,zdrowa,,
Od jakiegos czasu zaczela mnie dreczyc mysl o menopauzie,jestem w wieku 44 lat i mimo ze moze to jeszcze za wczesnie ale zaczelam sie bardzo bac tego nieublagalnie nadchodzacego okresu. :hide:

Wpadam w panike na sama mysl o tym ze ladwo ,,stanelam na nogi,, czeka mnie ......wlasnie co ? nasilenie nerwicy +objawy meno??? Czy to sie da w ogole przezyc??? :shock:
W chwilach niekontrolowanego optymizmu (co sie zdarza niezwykle rzadko) myśle ze może leki które biorę na nerwice i jej objawy ,moze jakos ,,stłumia,, objawy menopauzy???
Bardzo prosze o wypowiedz osoby ktore cokolwiek wiedza na ten temat ,a szczegolnie Panie w ,,tym,, okresie -jezeli w ogole przezyly i sa :mrgreen:

przez *Monika* 06 gru 2015, 00:56
aldara.35, Może warto przemyśleć powrót na psychoterapię?
Obrazek
Główny Moderator

przez aldara.35 07 gru 2015, 01:24
Ja nadal uczeszczam na psychoterapie....ale nie bardzo rozumiem w jaki sposob terapia mialaby mi pomoc w tej kwestii?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg