Niewiem co mam robić

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Niewiem co mam robić

przez cichyczlowiek 21 lis 2015, 13:03
Witam wszystkich:). Posiadam nerwicę lękową. W tej chwili szukam cały czas pracę. Z kierowcy ciężarówki musiałem zrezygnować ponieważ miałem za duże lęki, żeby pracować jako kierowca. Gdy rozmawiam z pracodawcami przez telefon, to denerwuję się, mam lęk że im coś nie będzie pasowało. Ostatnio jeden pracodawca zapytał się czy jestem Polakiem. Posiadam wadę wymowy. Wiem że społeczeństwo nie toleruje osoby niepełnosprawne, przez moją wadę wymowy, miałem już nieprzyjemności w pracy. Pracowałem w ochronie, raz wezwali patrol do mnie, bo myśleli że piłem piwo. Musiałem powiedzieć że przez wadę wymowy tak mówię. Z tego powodu nie mam z kimś pogadać, nie mam przyjaciół. Starałem się o pracę w moim zawodzie jako stolarz, każdy chciał z doświadczeniem, tak samo w budowlance, też doświadczeniem. Chciałem też iść na magazyniera, miałem tam jakieś doświadczenie, według nich nie miałem doświadczenia. Chciałbym pracować, ale nawet moja żona we mnie nie wierzy, że będę miał jaką kolwiek pracę. Jedna osoba mi zarzuciła po co brałem ślub, jeżeli nie potrafię utrzymać rodzinę. A co ja mam zrobić że tak jest w tej Polsce :(((( Boję się o przyszłość jak to będzie.

Niewiem co mam robić

przez agusiaww 21 lis 2015, 15:15
cichyczlowiek, zapisz sie do logopedy. A poza tym do psychologa i psychiatry skoro masz takie lęki ze uniemozliwiaja prace. Zacznij cos z tym robic.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Niewiem co mam robić

przez zima 22 lis 2015, 00:21
na wstepie powiedz ze masz wade wymowy.
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg