Czy to napewno nerwica ?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Czy to napewno nerwica ?

przez antekjames 23 paź 2015, 08:26
Witam. Kiedys juz tu pisalem ale ciagle mi to nie daje spokoju...
mialem szereg badan wiadomo jak wiekszosc tutejszych forumowiczow ale wciaz mi nie daje spokoju to wiec chce Was zapytac o zdanie.
Moimi najgorszymi objawami sa:
Zawroty glowy, bol oczu, oslabienie i okropne zmeczenie i cos takiego jak by lęk ale niewiem przed czym...
i moje pytanie brzmi czy jest to napewno nerwica badz depresja jezeli np. Kiedy rano sie budze to odrazu po otwarciu oczu zaczynaja sie okropne zawroty glowy i trwaja caly doslownie caly dzien...i tak od 2 lat...a przez dzien mam dodatkowo takie ataki czasem ze czuje jakbym tracil przytomnosc...
prosze o Wasza rade..bo dalej sie zastanawiam czy to nie przypadkiem jakas choroba ktorej nie udalo sie zdiagnozowac...

Pozdrawiam

Czy to napewno nerwica ?

przez antekjames 23 paź 2015, 15:37
Prosze o pomoc...

Czy to napewno nerwica ?

przez Kontrast 23 paź 2015, 15:49
Byles u lekarza jakiegos/psychiatry?
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Czy to napewno nerwica ?

przez antekjames 23 paź 2015, 15:51
Bylem u kilku psychiatrow bralen rozne leki ale zadne nie pomagaly obecnie mam psychoterapie ktora tez nie pomaga...co mam robic...moze to byc nerwics czy raczej jakas choroba ?

Czy to napewno nerwica ?

przez Kontrast 23 paź 2015, 15:55
Jesli psychiatra ci tak stwierdzil to zapewne tak jest. Wkretki w nerwicy sa solidne.

Czy to napewno nerwica ?

przez antekjames 23 paź 2015, 16:54
Stwierdzil tak bo zadne badania nie pokazaly nieprawidlowosci jakis szczegolnych wiec stawiaja na nerwice badz depresje...tylko moje pytanie brzmi czy takie objawy moga byc caly dzien jak bym zyl w nierealnym swiecie i wszystko wiruje a mi slabo... i czy moze to trwc jak tylko otworze oczy to tak sie dzieje

Czy to napewno nerwica ?

przez Kontrast 23 paź 2015, 17:03
antekjames, Z nerwica sa niezle jaja, ja parokrotnie ,,umieralem,, jak mialem. Wizyty na pogotowiu, stuprocentowa pewnosc. Jesli robiles badania to masz jakis obraz zdrowia fizycznego, ktory mowi ze jest ok. Musisz to sobie uswiadomic, ze to potezna sila sugestii, wkretki za ktorymi ida te objawy. Najlepiej czyms sie zajac.

Czy to napewno nerwica ?

przez antekjames 23 paź 2015, 17:10
Gdy sie czyms zajmuje jest coraz gorzej..jak sie ruszam albo ruszam glowa ..jest naprawde zle i coraz gorzej...czy jest to mozliwe...

Czy to napewno nerwica ?

przez antekjames 23 paź 2015, 18:05
Cierpie juz od 2 lat i jest coraz gorzej...zezuja mi oczy coraz gorzej widze strasznie sie kreci..spie po 12 godzin i wstaje jeszcze bardziej zmeczony a w pracy objawy mnie niszcxa i jestem.prawie nie aktywny...moze warto sie skupic na jakiejs chorobie a nie na nerwicy skoro leki nie pomagaly wcale psychoterapia tez nie pomaga...szukam pomocy ale nigdzie jej nie mam ;((

Czy to napewno nerwica ?

przez ekspert_abcZdrowie 23 paź 2015, 18:08
antekjames, to możliwe, że cierpisz na nerwicę, chociaż bóle i różne dolegliwości wydają się takie realne. Psychika potrafi płatać niezłe figle. Szczególnie podczas napadów lękowych.
Psycholog

Czy to napewno nerwica ?

przez platek rozy 23 paź 2015, 18:37
antekjames, ja tez czesto miewam zawroty od nerwicy , teraz to juz sobie powtarzam jak mantre "jestem stabilna" i staram sie uspokoic Tak doradzila mi Terapeutka . Zajac sie czyms innym . Ja mam dodatkowo chory blednik ale jednak te od blednika zawroty sa calkiem inne niz te od nerwicy.
Czesto od nerwicy ucieka m obraz sprzed oczu , doslownie jakby mi ktos swiat wyszarpywal spod stop. Przyzwyczailam sie ze sa te objawy w nasilonym stresie . Jak mam spokojniejszy czas to i nie mam objawow. Ty masz stale bo ciagle o nich myslisz ale nie dziwie sie tez myslalam a wtedy one nie mijaly.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Czy to napewno nerwica ?

przez antekjames 24 paź 2015, 02:34
Jestem w trakcie terapi ale nje ma zadnych efektow a nawet chyba sie pogarsza...i mysle czy jeszcze kiedys bede mogl zyc normalnie ;(

Czy to napewno nerwica ?

przez Rafal98 08 lis 2015, 20:55
polecam obojgu wizyte u neurologa i prosbe o skierowanie na tk/rezonans

Sortuj wg