jestem brzydka jak to zaakceptowac ?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Łapa 06 paź 2015, 00:08
Jestem zdania, że nie ma ludzi brzydkich są tylko mniej lub bardziej piękni i zadbani. Sam nie jestem super przystojny, a mimo wszystko potrafię zainteresować sobą płeć przeciwną.
ObrazekObrazekObrazekObrazek

przez Druid 06 paź 2015, 00:27
mrczny, u osób zaburzonych tak jak ja, komplementy mogą wzbudzać podejrzliwość 8) i stety/niestety nie jestem w stanie przyjąć bezkrytycznie wszystkiego, co może mi zostać zaserwowane.
Druid

przez Celice 06 paź 2015, 00:55
Łapa napisał(a):Jestem zdania, że nie ma ludzi brzydkich są tylko mniej lub bardziej piękni i zadbani. Sam nie jestem super przystojny, a mimo wszystko potrafię zainteresować sobą płeć przeciwną.

Bo brzydota to nie tylko aparycja. Można mieć zrąbany charakter np.
Celice

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wiejskifilozof 06 paź 2015, 09:11
[quote="ego"]Detektywmonk, ale faktem jest, że ludzi ładni są automatycznie postrzegani jak dobrzy...
http://www.psychologia.apl.pl/index.php/czytelnia/psychologicznie/39-atrakcyjnosc-fizyczna?start=7

Jest też inny stereotyp, że ładny/a to głupi/a, brzydki/a to mądry/a, a to nie prawda.. badania brytyjskich naukowców pokazały, że ludzie ładni, statystycznie mają wyższe IQ od ludzi nieatrakcyjnych, przy czym ta zależność, jest bardziej widoczna u mężczyzn, niż u kobiet. U mężczyzn atrakcyjnych, IQ jest średnio ok 13pkt wyższe niż przeciętna, a u kobiet 11pkt.
Inne badania pokazały, że w przypadku mężczyzn istnieje pozytywna zależność pomiędzy wyglądaniem na inteligentnego, a faktycznym byciem inteligentnym:http://www.realclearscience.com/journal_club/2014/04/11/if_he_looks_stupid_he_probably_is_108592.html[/quot
To fałsz.Miałem w szkole koleżankę,ładna była.I wredna,chamska też.

przez wiejskifilozof 06 paź 2015, 09:13
Kalebx3 napisał(a):znałem kiedyś kolesia ( w miarę tak poza tym normalnego i niebrzydkiego ) którego kręciły grube baby . A im grubsza tym bardziej seksi .
Widać każdy z nas ma inne ideały i wzorce piękna .
Byłem kiedyś ( właściwie to była taka seksualna znajomość gdy byłem w delegacji )z taka jedną paskudą . Ale paskuda była super seksualną partnerką , prawie jak żadna inna piękna dziewka . I nawet dobry dziewczyna miała charakter . Tę paskudę jak ja zobaczyła pierwszyraz moja matka to jej pierwsze słowa były takie " ale za urodziwa to ona nie jest " faktycznie nie była .
I tak sobie znalazła dziewczya ( z tego co wiem ) Niemca i siedzi u Niego w dojczlandach. Nawet brzydka ułożyła sobie życie .

Bo to jest tak.Twarz mało atrakcyjna,a w seksie super.Może kobieta być.Przykład Kinga Preis.Nie jest ładna,a rodzinę ma.

przez abrakadabra xx 06 paź 2015, 11:36
Olej to, po co przejmować się jakimiś pierdołami. Masz chyba jakąś nerwice, skup się na tym żeby to wyleczyć, zainwestuj w osobowość. Jak dobrze pójdzie to zyskasz również na atrakcyjności fizycznej. Twoja twarz, mowa ciała będzie wyrażać twoje dobre samopoczucie.

przez adhdzachad 06 paź 2015, 13:35
detektywmonk jaki znafca. Specjanie tak napisałem. Tutaj wiele osób uważa się za brzydkie a w gruncie rzeczy to przeważnie ładne kobiety.
Mój kuzyn też często mówił, że jest brzydki a kobiety się nie umiały od niego odkleić. Sam uważam siebie za potworka, a są osoby co tak nie uważają.
Każdy inaczej widzi piękno. Jednym się ta podoba, drugim inna a prawie wszystkim, jak nie wszystkim podoba się pewna niska bardzo seksi blondynka z piękną pupcią i piersiami. Buźkę też ma śliczną. Do tego jest bardzo inteligentna. Mieszka w ... nie powiem. Spokojnie by mogła w czasopismach dla Panów na okładkach widnieć. Niech ją tylko ktoś skrzywdzi, to nie ręczę za siebie. Ziomalka, ale wolałbym żeby coś znacznie więcej.

przez cyklopka 06 paź 2015, 16:02
abrakadabra xx napisał(a):Olej to, po co przejmować się jakimiś pierdołami. Masz chyba jakąś nerwice, skup się na tym żeby to wyleczyć, zainwestuj w osobowość. Jak dobrze pójdzie to zyskasz również na atrakcyjności fizycznej. Twoja twarz, mowa ciała będzie wyrażać twoje dobre samopoczucie.

Mniej więcej o to mi też chodzi.

detektywmonk, ty u Kingi Preis chyba za materac robisz :mrgreen: Ona nie ma urody takiej, żeby się każdemu facetowi na ulicy podobać, ale dla aktorki ciekawy i rozpoznawalny wygląd jest ważniejszy, zwłaszcza kiedy chodzi o teatr czy piosenkę aktorską. Osobiście lubię na nią patrzeć.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

przez wiejskifilozof 07 paź 2015, 09:57
W Ojcu Mateuszu świetna :great:

przez bielnerw 18 paź 2015, 17:09
zaakceptuj siebie, bo wygląd się zmienia w trakcie życia.

przez Kalebx3 18 paź 2015, 17:30
Sam nie jestem super przystojny, a mimo wszystko potrafię zainteresować sobą płeć przeciwną.

Łapa, bo to trzeba jeszcze jakąś kiełbasę pod spodnie w gacie wsadzić ( tylko nie przywiązuj jej do nogi , bo Ci może się niebezpieczny zakrzep dla życia stworzyć ,,,, i bach jak ten Pan Mikropenis ze " Śmierci na1000 sposobów" ) ;)
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez wiejskifilozof 18 paź 2015, 18:06
Są faceci,którzy lubią dziewczyny w stylu ugly i nerds.

przez cyklopka 18 paź 2015, 18:12
detektywmonk, ale ładne nerdy też są 8)
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

przez SrebrnaSowa 18 paź 2015, 18:58
Zależy czy " jesteś brzydka " czy sobie " wmawiasz że jesteś brzydka " .
Jeśli jesteś - pojęcie względne - to stawiaj na charakter, wiedze i zainteresowania - ludzie brzydcy często są ciekawi .
Jeśli sobie wmawiasz że jesteś brzydka - wpisz sobie w google- bo na ulice pewnie nie wyjdziesz- brzydota , i Ci wyskoczy mniej i więcej brzydoty w brzydocie nadziewane mniejszą brzydotą .

Tak jak miłością , pięknem się nie najesz...

Sortuj wg