Totalna schiza

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Totalna schiza

przez Niestabilny 02 paź 2015, 21:16
Hej ludzie mam sraszną tereme przed napisaniem tego ale muszę to komus powiedziec kto mam nadzieje mnie zrozumie i sory że gramatycznie ten tekst będzie odbiegał od doskonałości.Boję się cokolwiek o sobie pisać w stanie w którym sie znajduję ,stworzyłem specjalnie nowy email żeby się tu wpisaś i starałem się żeby hasło ani wiek niezdradziły czasem kim jestem .Od lat unikam jak mogę ludzi, każdą prace rzucałem ,po trzech dniach ,po tygodniu ,rekord to rok ;) .Ze znalezieniem jej nie miałem nigdy większego problemu ale wytrzymywałem dłużej tylko w takiej gdzie pracowało do trzech i mniej osób. Jak trafiałem do jakiegos molocha to była tragedia . Czuję się tam obserwowany i takie tam. Od razu mi sie ucieczka włącza . Od roku mam całkiem dobrą robote i jestem tam liderem wiem że to dziwne ale chyba jestem dobry w tym co robie . Tak bardzo żle to ze mna było jakies cztery-pięć lat temu .Nie jestem w stanie dalej pisać Tak wogule to jestem zbakany ,ale to co napisałem taki własnie jestem . Wkażdym aspekcie moje życie jest dziwne i chciałbym z kimś o tym pogadać

Totalna schiza

przez Druid 02 paź 2015, 23:54
Witaj na forum, ładnie rozsiałeś kropki. Myślałam, że mak na monitorze.
Druid

Totalna schiza

przez mrczny 03 paź 2015, 23:24
Skoro nie miałeś problemu ze znalezieniem pracy w Polsce to może zdradzisz sekret jak to robisz?
la vie est belle

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg