Witam wszystkich

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Witam wszystkich

przez Dorota85 15 wrz 2015, 15:28
Mam następujące pytanie do wszystkich zmagających się z nerwicami różnego rodzaju...
Mam taki dziwny zwyczaj,że zawsze chodzę do dwóch,nawet trzech lekarzy na raz,lubię mieć kilka opinii na temat mojego problemu...

Tak samo zrobiłam teraz,byłam u dwóch psychiatrów...Jeden z nich przepisał mi Zoloft z nastawieniem,że z pewnością wyciągnie mnie z moich problemów i umożliwi dalsze kroki czyli psychoterapie...Drugi psychiatra przepisał mi lek o nazwie Parogen,mówiąc dokładnie to samo,że to jeden z lepszych leków na nerwicę lękową i ataki paniki...

Mam pytanie do wszystkich doświadczonych ludzi w walce z tym cholerstwem...Który lek uważacie za lepszy i na który powinnam się zdecydować?
Chodzi mi o nasilenie objawów,skutki uboczne ale co ważniejsze o skuteczność działania...

Pozdrawiam serdecznie i życzę wytrwałości :)

Witam wszystkich

przez bonsai 15 wrz 2015, 15:35
Na każdego leki działają inaczej, trzeba sprawdzić na sobie, taka ich uroda. <3 Dostałaś standardowe środki, więc nie obawiaj się zbyt mocno. Tylko nie bierz ich jednocześnie. :roll:
bonsai

Sortuj wg