BEZSENNOSC !

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

BEZSENNOSC !

przez TylkoSteki 13 wrz 2015, 22:52
Witam . mam 19 lat cierpie na nerwice lekowa i mozliwe ze depresje od wczoraj doznalem bezsennosci wczoraj o 23 sie polozylem i wstalem o 3 rano i do tej pory nie spalem ani 1 minutki dzisiaj nie zasne rowniez podajze . dodam ze wyjechalem do holandii do pracy i przyjmuje magnez i potas lecz wszystko na marne , oprocz bezsennosci posiadam biegunke i nerwowe tiki , cieple poty i czasami bole brzuche pomocy !

BEZSENNOSC !

przez Winterbird 13 wrz 2015, 23:02
Jeżeli to nerwicowe, to doskonale Cię rozumiem. Niestety, mnie przedwczoraj również przytrafiła się praktycznie bezsenna (dosłownie) noc, zaś kolejna, mimo, że przespana, nie do końca zregenerowala organizm. Tej nocy również nieco się obawiam, ale to już jest nakręcanie siebie. Choć to bardzo trudne, spróbuj się wyciszyć po prostu, może weź kąpiel, bo ona rozluźnia.

BEZSENNOSC !

przez Cortezjusz 14 wrz 2015, 22:30
Ja od 8 lat nie śpię za dobrze :-) Ciągle worki pod oczami bo śpię płytko i nie mogę się zregenerować... też przyjmuję witaminy, magnez itp ale nie wiem czy coś dają :-) Najlepiej udać się od razu do jakiegoś psychologa/psychiatry i zacząć leczyć bo samemu będziesz się męczyć . Głowa do góry!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

BEZSENNOSC !

przez TylkoSteki 16 wrz 2015, 01:48
od 8 lat ? w jakim sensie ? a co do mnie zasnalem o 23 i nagle obudzilem sie o 1 czuje sie jakbym byl wyspany i spal z tydzien ale tak naprawde tak nie jest nie wiem czy sie nakrecam czy co , strasznie sie boje jak na 2 h godz spania

BEZSENNOSC !

przez Mae 16 wrz 2015, 01:58
Mnie się kilka dni temu coś rozregulowało i mimo braku poważniejszych stresów nie mogę zasnąć wcześniej niż po czwartej. Nie mam Nervosolu, a Doxepin otępia mnie na cały dzień. I jak tu żyć??
Trolololololo
Mae

BEZSENNOSC !

przez Celice 16 wrz 2015, 02:18
Mae, ważna jest higiena snu. Zarwij jedną nockę i wytrzymaj do kolejnej bez spania. Trzeba wyrobić w sobie nawyk dobrego snu.
Celice

BEZSENNOSC !

przez NN4V 16 wrz 2015, 07:41
Mae napisał(a):Mnie się kilka dni temu coś rozregulowało i mimo braku poważniejszych stresów nie mogę zasnąć wcześniej niż po czwartej. Nie mam Nervosolu, a Doxepin otępia mnie na cały dzień. I jak tu żyć??

Kupić Nervosol leniuszkowi? :D
Nikomu nie przeszkadza, że zasypiasz o 4 i wstajesz o 13, ale ok - dziś o 9:00 zrobimy Ci z Leosiem budzenie. :lol:
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

BEZSENNOSC !

przez Mae 16 wrz 2015, 13:27
NN4V napisał(a):Kupić Nervosol leniuszkowi? :D
Nikomu nie przeszkadza, że zasypiasz o 4 i wstajesz o 13, ale ok - dziś o 9:00 zrobimy Ci z Leosiem budzenie. :lol:

Coś Ci nie wyszło. :mrgreen:
Tak, poproszę.

I wypraszam sobie leniuszka! Nie robię tego po to, by się opierdzielać! Chcę już październik. :cry:
Trolololololo
Mae

Sortuj wg