Nerwica a drżenie mięśni,trzęsienie kończyn,tiki,perestezje.

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Moniczka 09 maja 2006, 12:54
Ja za dnia jeszcze jakos funkcjonuje ale noce sa straszne.Budze sie zdretwiala,jest mi zimno-mam dreszcze,mam przed oczami rozmazany obraz i takie zawroty ze nie moge wstac z lozka.rezonans mam wyznaczony dopiero na wrzesien.Chyba zwariuje do tego czasu.Neurolog nie byl prywatny tylko w przychodni ale mysle,ze to nie ma znaczenia czy za pieniadze czy nie.Skoro dala mi skierowanie to musiala miec powod.To chyba nie jest normalne,ze mlodej dziewczynie dretwieja i slabna konczyny,nie moze przejsc kawalka bez zadyszki i ciagle ma zawroty.To sa na serio objawy SM,ktore lapie miedzy 20-40 rokiem zycia-zwlaszcza kobiety.Pokazcie mi jakikolwiek link o nerwicy,gdzie pisze ze te objawy tez sa jej przynalezne.Zycie traci dla mnie powolo sens... :cry:
Moniczka

przez DarkAngel 09 maja 2006, 22:54
Moniczka to że kogoś boli głowa przez dłuzszy okres czasu znaczy że ma raka mózgu? NIE!!!! Nerwica jest tak podstepna choroba że jej objawy sa bardzo zróżnicowane i podobne do innych poważniejszych chorób.... Co do SR z tego co wiem rozwija sie ono bardzo długo i trudno jest zdiagnozowac tą chorobe na oko.... Neurolog źle postapił straszac Cię tak paskudna chorobą.....nie powinien tego robić. Najpierw badania a później diagnoza, a nie na odwrót..... Troche dziwny ten lekarz..... Nie uważam aby w Twoim przypadku było to SR, a raczej objaw nerwicy....
Obrazek
ExModerator

przez somebody 09 maja 2006, 23:02
Moniczka chyba każdy z nas próbował sobie wmówic tą chorobę. Objawy nerwicy maja to do siebie że kręci nam się w głowie oraz drętwieją kończyny. A to że jak najszybciej chciałabyś się dostac na badania (rozumiem Cię sam kiedys tak miałem) to typowa hipochondria - kolejna oznaka nerwicy. Twoje problemy rozwiąże psycholog a nie badania. Oczywiście idź na te badania by ostatecznie przekonac się ze nic Ci nie jest. Powodzenia

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez venom 10 maja 2006, 18:23
czy wam tez dretwieje twarz? biore afobam i myslalem ze po tym mi przejda te mrowienia ale niestety nadal mam,
"...Żadnych kajdanków czy czegoś w tym rodzaju.
Kiedy nas już spisali na komisariacie, zabraliśmy
Tych gliniarzy na obiad na Mulberry Street...
Następnego dnia znów działaliśmy w najlepsze..."

przez Werty 10 maja 2006, 22:53
Moj problem jest taki troche w temacie. Czy zdarzaja sie Wam takie jakby hmm zachwiania rownowagi jak idziecie ulica? Prosze powiedzcie!

przez scajona 11 maja 2006, 01:33
TAK, zdarza sie ze zakreci sie w glowie, serduszko mocniej zabije, mam jeszcze tak ze "widze" moj puls, co obiawia sie tym ze podczas gdy serduszko bije, ja widzę obraz taki pulsujący- jasniej - ciemniej - jasniej -ciemniej itd...i mnie to przeraża, czasem wydaje mi sie ze moje pole widzenia skonczy sie na tym "ciemniej" i to bedzie koniec juz...taki kolejny moj lęk... przed ciemnością....
...........w oczekiwaniu na lepsze jutro..............

przez Moniczka 11 maja 2006, 08:41
Venom,mnie codziennie dretwieje lewa strona twarzy i juz opadaja mi rece.Nikt nie wie,co mi jest...Stalo sie jednak najgorsze.Moj tata zdecydowal sie zaplacic za rezonans i na dniach jade na Slask na badanie.Jestem pewna,ze wyjdzie mi ze mam SM-cala noc mialam omdlale,slabe konczyny-zwlaszcza po lewej stronie,wszystko mi slabnie i jest niezborne...Pokazcie mi strone www albo ksiazke,w ktorej pisze ze takie objawy daje tez nerwica...Jestem przerazona i zawiedziona,ze taki los mi zgotowal pieklo.Co z tego,ze sie dowiem najgorszego?To nieuleczalna choroba,ktora z czasem przykuwa do wozka,wycofuje ze spoleczenstwa.Co mi to da,ze sie dowiem?Wiecej stresu,nerwowo,lez?Moj tata juz ledwo dyszy od tej wiadomosci.Moze lepiej nie wierzyc i wmawiac sobie,ze to wszystko NERWICA(oczywiscie jest takie prawdopodobienstwo,ale coraz mniej w nie wierze) i zyc w nieswiadomosci nie zauwazajac istotnych problemow.... ?:cry:
Moniczka

przez Magda-27 11 maja 2006, 09:20
Moniczko wibierz sie na rezonans magnetyczny, może to Cię jakoś uspokoi. Z tego co mówiła mi moja pani neurolog, to jest to
najdokładniejsze badanie. Sama je miałam robione. Fakt, że nic mi nie drętwiało, ale dostałam skierowanie dla własnego spokoju, żeby się upewnić, że wszystko jest w porządku.
szukam osób chętnych podjąć współpracę z FM GROUP Polska http://www.perfumyfm.sileman.net.pl
Przyjaciel forum

przez Tantrum 11 maja 2006, 12:40
jesli was to pocieszy to ja tez mam czesto uczucie slabniecia nog, takie wlasnie omdlewanie, ciezkomi wtedy ustac na nogach ale to chyba tylko mi siw ydaje, to nerwicowe. uczucie tracenia roznowagi tez mam i to bardzo czesto, najczesciej podczas takich silnych ataków lęku- czesto idac chodnikiem nagle szlam trawinikem lub wogole musialam sie barierki trzymac :) paskudne uczucie, do tego zawroty glowy, mdlejace konczyny, szybsze bicie serca. No i czesto mialam, teraz juz nie, wrazenie, ze moja skora, szczegolnie na twarzy nie jest moja. czasem sie zastanawiam: za jakie grzechy mnie/nas to spotkalo?

przez Aga1 11 maja 2006, 13:57
Cześć Scajona, jak najprędzej powinnaś się udać z tymi objawami do neurologa.A głowa cię przy tym nie boli ? A tak odnośnie bólów głowy , przez kilkanaście lat bolałmnie tył głowy, czasem było cos takiego jakby mnie głowęcoś ściskało.Lekarz mi powiedział że to od kręgosłupa jak teraz , zaczęłam leczyć się na nerwice bóle ustąpiły. Od prawie 3 mies.+ nie biorę żadnych leków tylko PAXTIN20. Pozdrawiam wszystkich :oops:

przez venom 11 maja 2006, 14:57
badanie na rezonans to przepisuje neurolog czy tez moze byc lekarz pierwszego kontaktu? bo moze i ja sobie zrobie
"...Żadnych kajdanków czy czegoś w tym rodzaju.
Kiedy nas już spisali na komisariacie, zabraliśmy
Tych gliniarzy na obiad na Mulberry Street...
Następnego dnia znów działaliśmy w najlepsze..."

przez Magda-27 11 maja 2006, 18:01
Venomku ja miałam skierowanie od neurologa, tylko że to była znajoma pani doktor i troche pocyganiła na skierowaniu żeby były jakieś podstawy do wykonania tego badania. Napisała mi, że podejrzewa jakieś zmiany w tylnej części mózgu, chociaż ich nie pooejrzewała, ale inaczej nie mogłaby mi dac tego skierowania. Lekarz pierwszego kontaktu nie może wystawic takiego skierowania. Może to zrobic jedynie jakiś specjalista np. neurolog, chirurg, ortopeda. Nie wiem jak jest z psychiatrą, byc może on też może wystawic takie skierowanie.
szukam osób chętnych podjąć współpracę z FM GROUP Polska http://www.perfumyfm.sileman.net.pl
Przyjaciel forum

przez Moniczka 11 maja 2006, 19:04
A czy moj lekarz musial pisac na skierowaniu podejrzenie SM?Zreszta to juz nie wazne bo po niedzieli jade zrobic rezonans odplatnie.Czuje sie fatalnie.Omdlewanie konczyn byloby znosne gdyby lapalo mnie tylko napadowo ale mnie to trzyma 24 H!!!!Bola mnie przy tym miesnie,ledwo stoje na nogach,drza mi i odczuwam w nich takie przejmujace zimno.Rece mdleja,dlonie sie wyginaja-ile mozna to znosic???Ja wiem,ze nerwica potrafi odjac glos,sluch,mowe a nawet chod ale to dzieje sie podczas jakichs traumatycznych atakow histerii a nie na luzie,gdy juz wszystko wokol pelne radosci i czlowiek tez spokojniejszy.Czuje,ze jestem jedna z tych osob ktore dotknelo stwardnienie.Czuje to po prostu i jestem przerazona... :cry:
Moniczka

przez Aga1 11 maja 2006, 19:26
Noniczko nie załamuj się , zobaczysz zrobisz rezonans i ... od razu lepiej si e poczujesz. Czy brałas jakieś leki na nerwice :?: Trzymam kciuki :twisted:

Sortuj wg