Nerwica a drżenie mięśni,trzęsienie kończyn,tiki,perestezje.

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez asia1 08 cze 2007, 22:36
marianku wiem że na efekty trzeba poczekac 2/3 tygodnie i przez niektore leki przechodzi sie koszmar skutki uboczne sama to przeszłam mieśiąc temu i odstawiłam po ośmiu dniach wszystko się naśiliło był to anafranil 75 dlatego mam taki strach przed innymi lekami ale jak będę muśiała to zmienię na coś innego nadchodzi noc i znowu mam strach sie połorzyć bo niewiem co mi szanowna nerwica pokarze pa

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 10:56 pm ]
samanto dzięki za słowa morzesz się wyrzalić 20 czerwca idę do neurologa poproszę oleki uspakajające morze będzie cos z twoich czy sypiasz w nocy po lekach dobrze ja wczoraj brak snu dopiero nad ranem przysnełam dzisiaj wezmę hydroxyzinum ale mam tylko 10 wiem że dobre efekty przynośi akupunktura ale są to drogie sprawy jeden zabieg kosztuje w granicach 70 zł a trzeba wziąść serię 10 zabiegów czy słyszałas o kroplach bacha ponoć warto sprubowac pa

przez Samanta 08 cze 2007, 23:03
Tak sypiam niczym suseł. Przesypiam całą noc!no fakt.. akupunktura jest droga..i to jeszcze 10 zabiegów.. a o kroplach nie slyszałam,moze sproboje! Narazie;*

przez MaRiAnEk 09 cze 2007, 09:13
...
Ostatnio edytowano 20 sie 2007, 23:00 przez MaRiAnEk, łącznie edytowano 1 raz
konto zablokowane

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Psychiatra stwierdził u mnie nerwicę.

przez pawian77 09 cze 2007, 13:04
Czy ktoś z was może mnie pocieszyć, że ma podobnie, żebym dal sobie siana i nie szukał za innymi chorobami. Strasznie mnie nęka fakt, że codzień od switu do wieczora mam mocno przykurczone mięśnie obu rąk od dłoni do łokci. Są dobitnie zesztywniałe, często zaczyna mnie mrowić, piec w jakism fragmencie konczyn, albo wedrują sobie jakieś dziwne iskry, kolenia szpileczkami i prądziki. A czasami jakby kość lekko przybolała. Czasami na skutek kruchu pojawia się jakieś takie przybolenie w obrębie kończyn. Wraźenie bardzo napiętej skóry. Strasznie się stracham, źe to może być coś innego. Mam też inne dziwne obiawy ale te mnie tak nie strachają.

dziwne drętwienie

przez ninia24 09 cze 2007, 15:19
:( Witajcie!!!
Od kilku dni dokucza mi dziwne dretwienie prawej połowy ciała,przede wszystkim reka oraz noga trwa to non stop,biore magnez lek.mi przepisał poniewaz byłam juz z tym u niego,nic nie stwierdził bardzo boje sie ze to może być udar :cry: oczywiscie mam nerwice teraz wlasnie niedawdno powróciła mam ja dobrych kilka lat i meczy sie z tym strasznie!!!!!miałam kilka lat temu robiony tomograf z powodu bólów głowy kupe innych badań i nic!czy miewacie cos takiego???to jest okropne!!!prosze o odpisy

przez yoyo 09 cze 2007, 18:23
ja miałam drętwienie połowy ciała (lewa strona twarzy ręka, noga), miałam też drętwienie twarzy po bokach, tak że nic nie widziałam :?
Wtedy nie wiedziałam, ze to objaw nerwicy, więc raczej przeczekałam i przeszło samo. Nie myśle o tym i nie powraca.
I nie chcę płakać, Panie mój
Uczyń bym była z kamienia
I pozwól mi, pozwól mi spróbować jeszcze raz
Jeszcze raz....

przez Samanta 09 cze 2007, 19:12
Ostatnio tez robiłam badania i okazały się być rewelacyjne. I wyszło na to , ze mam to z nerwicy(tzw. objawy somatyczne) Może również u Ciebie wystąpiły?

przez Gosia. 11 cze 2007, 16:40
Również mam podobne objawy,nawet nie tyle drętwienia co takie dziwne uczucie,nadrwżliwosc skory na prawej nodze,dłoni,sciagający policzek...zamartwiałam się tym okropnie,zaczęłam wyszukiwać w necie takich objawow i od razu dopasowałam to do SM...miałam takie schizy na ten temat,tak się panicznie bałam,że w koncu w tą sobotę poszłam na rezonans glowy,choc byłam dwukrotnie badana przez neurologa,który całkowicie wykluczył jakiekolwiek zmiany neurologiczne..ale jak to bywa w znerwicowanej,pełnej leków głowie..ja wiedziałam swoje....o mało nie padłam ze strachu przed tym badaniem,tak sobie wmówiłam tą chorobę..
:(
Okazało się ze wszystko jest super,żadnych najmniejszych zmian,poniewaz uprzedziłam lekarza przed rezonansem w czym "problem", i zrobiono mi jeszcze jakies dodatowe badanie wlasnie pod kątem SM i nic kompletnie nic ! Gdybym tego nie zrobiła zamartwiałabym sie dalej,a to nic innego jak jeden z objawow wstretnej nerwicy :evil:

przez asia1 11 cze 2007, 19:01
samanta hej byłam tak wściekła że z nerwów wduśiłam za mocno włącznik do komputera i poszedł do naprawy ale zrobili na miejscu niewiem co mam myśleć na temat szarpań mięśni drgań palców itd siuśku potrafię robić co pięć minut właśćiwie napięta jestem cały czas i wydaje mi się że wtedy mięśnie szaleją mi jeszcze bardziej atak wogóle jestem też pobudzona wtej chwili serce wali mi nad mostkiem i to bez przyczyny czy to normalne w nerwicy asia

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 7:09 pm ]
cześć marianku jak tam u ciebie czy jest już trochę lepiej dasz radę jestem z tobą mam zmianę leków xetanor20 iafobam dorażnie co to wiesz coś naten temat boję się to wziąść nie wiem co robić asia

przez Samanta 11 cze 2007, 19:09
Wydaję mi się , ze twoje objawy są z nerwicy, ale może warto powiedzieć o tym lekarzowi(psychologowi), zobaczysz, co on myśli na ten temat?

przez asia1 11 cze 2007, 20:02
samanta w środe idę na psychoterapę myślisz że psycholog wie coś o takich objawach napisałaś lekarz możesz wyjasnić mi to bardziej

przez Samanta 11 cze 2007, 20:34
Być może cos wie. Nie przekonasz się,jesli się nie zapytasz. A jezeli psycholog nie będzie wiedział o co biega, to napewno powie Ci do kogo możesz się zwrócić!

przez asia1 12 cze 2007, 20:18
samanta co do kropli bacha są to krople z około 40 kwiatów i gdy czujesz że coś robi sie nie tak bierzesz je i atak i te inne sprawy przechadzą są bezpieczne kosztują około 40zł zobacz na ten temat w internećie brała je moja znajoma pozdrawiam asia

Drętwienie :(

przez Jenny1989 14 cze 2007, 21:03
Hej:) Właśnie znalazłam na google ten temat, bo od jakiegoś czasu nie daje mi spokoju drętwienie rąk, brzucha, a nawet twarzy i nóg;/
zaczyna się to zawsze jak czymś się przejmuję, mam nerwicę dokładniej mówiąc...od poniedziałku odczuwam dziwny ucisk w lewej ręce i martwię się tym:( czy to jest objaw nerwicy? Bo inne mam np. kłopoty z oddychaniem w stanie większego stresu... Niech mi ktoś pomoże, bo się martwię :( Nie wiem czy iść z tym do lekarza;/

Sortuj wg