Nerwica a drżenie mięśni,trzęsienie kończyn,tiki,perestezje.

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez marmarc 20 paź 2006, 14:30
jeżeli to występuje prawie zawsze, to zacząłbym od zbadania tarczycy itp.

przez Lusi 20 paź 2006, 14:34
Musisz znaleźć przyczynę takiego stanu. W którym momencie Twojego życia miało miejsce coś co spowodowało, że dziś jesteś taka jaka jesteś.
Potem trzeba wszystko zrozumieć, wyjaśnić a w końcu zmienić.
ExModerator

przez dosszy7 22 paź 2006, 16:48
zawsze bylam nerwowa,ale problem z drżeniem rąk mam od około 7 lat.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez agapla 22 paź 2006, 19:03
Mam nadzieje że wszelkie inne dolegliwości lekarze wykluczyli ,czy jest to na 100% od nerwów?

przez dosszy7 22 paź 2006, 20:27
po rozmowie z lekarzem-stwierdził ze to poprostu nerwy. nie robilam zadnych badan ale ten problem mam tylko gdy sie zaczynam denerwowac-może to byc slaby powod jakas drobnostka ale ja wystarczy moment i juz drżę.

przez agapla 22 paź 2006, 20:36
Jeżeli nie robiłaś badań to powinnaś zrobic bo rzeczywiście może to byc związane z tarczycą

przez dosszy7 22 paź 2006, 21:30
zrobie te badania- jutro. to drzenie rak jest bardzo uciazliwe,wstydze sie tego. dziekuje za porade.

[ Dodano: Nie Paź 22, 2006 9:40 pm ]
wlasnie poczytalam na temat tarczycy-moze i to trafne okreslenie mojego stanu. trzesą mi sie rece, jestem szczupła a poce sie bardzo- jakie badania bede musiala przejsc-pytam z ciekawosci ale jutro i tak pojade do lekarza .

przez Moniczka 28 paź 2006, 23:07
Dzieki nowemu lekowi citalowi czuje sie jak nowo narodzona-relaks i jak na razie zero lekow psychicznych.Niestety wrocilo MDLENIE KONCZYN.Siedze przed telewizorem czy jade samochodem i nagle czuje jakby zanikaly mi miesnie w rekach,nogach.To uczucie takiego "zapadania",slabosci,straty miesni.Gdy zasypiam wieczorem mdleje mi zwlaszcza lewa strona ciala.Jak zwlaczyc to cholerstwo?Boje sie tego uczucia bo jest strasznie nieprzyjemne....
Moniczka

przez ewa125 28 paź 2006, 23:38
moniczko leki lekami ale nie pozbedziesz sie nerwicy i jej objawow bez swojego wkladu. kazdy objaw nerwicy leczy sie tak samo, czyli po prostu walczy sie z nim, wmawia sobie ze wszystko jest ok i ze zaraz przejdzie i odwraca sie uwage czyms innym. sprobuj brac neospasmine w sytuacji kiedy cie dopada. mozna ja kupic bez recepty. mi pomaga..

przez frontiero 29 paź 2006, 08:45
moniczko,zaczynasz mnie juz draznic,swoimi postami o tym ze kazdy tu musi uwazac nbo dostanie schizofrenii,puknij sioie w glowe,na ciebiie juz nie ma innego sposobu tylko zje....!
Poza tym temat juz byl,ale ty na nowo musisz gop rozkręcac i powodowac nowe wątpliwosci u ludzi,i co goprsza nowe obawy jakby malo mieli innych.
Mam prosbe do admina zeby usuwal posty nic nie wnoszące do sprawy tak jak post moniczki.
pozdrawiam

przez JanRO 29 paź 2006, 17:37
NIe wiem ile masz lat Moniczko,ale Stwardznienie Rozsiane ujawnia sie po 30 roku zycia,ma to bardzo mało ludzi,wiec jest male prawdopodobienstwo ze masz to akurat TY,poza tym niech Ci zrobia EEG,to podobno wyklucza SR.Ja wlasnie przechodze podobne objawy jak Ty od miesiaca,tez sie martwie ,ale chodze cały czas na terapie,i wierze ze bedzie lepiej.

przez Nieszczesliwa 30 paź 2006, 14:03
Hej!!

Ja tez jestem nerowowa osoba....ostanie poł roku bylo i nadal jest zlym momentem mojego zycia...moje zycie rozpadlo mi sie. Też mam czasami takie drzenie rak...ale w sumie rzadko.

Wydaje mi sie ze lekarz ktory ci powiedzial ze to jest od nerow, powinnien i tak cie wyslac na badania....ale chociaz cos przepisac.

Zdaje sobie sprawe ze takie drzenie rok nie jest czyms "fajnym". Może powinnas kupic sobie jakies tabletki na wyciszenie i brac je. Jakies ziolowe np persen(ja go biore czasam i osobiscie polecam).

Pozdrawiam

przez darekk 01 lis 2006, 22:08
MAM TO SAMO A DO TEGO COŚ CZEGO CHYBA NIKT NA FORUM NIE MA :( CZĘSTO TOWARZYSZY MI UCZUCIE SWĘDZENIA I ŁASKOTANIA W ŻYŁACH NA ŁYDKACH I W OKOLICY SERCA. ZARAZ PO TYM JAK TO WYSTĘPUJE DOSTAJĘ SILNEJ TACHYKARDII I ATAKU PANIKI ZE TO ZAKRZEP TĘTNICY PŁUCNEJ I ZOSTAŁO MI KILKA MINUT :(((((((((((((

Sortuj wg