lęk przed podróżowaniem

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

lęk przed podróżowaniem

przez Ghoust 11 sie 2015, 02:57
Mam od pewnego czasu powazny problem. Problem ten pojawił siękilka dni temu kiedy to dowiedzialem sie, ze mam jechac na wakacje . Od tej pory jestem kłębkiem nerwów, wszystko mnie rozprasza, drażni. Dodam również,że podczas jazdy autobusem, tramwajem, czy samochodem odczuwam silne zawroty głowy. Ostatnio nasiliły się zbytnio , podczas jazdy srodkami komunikacji. Mam jechac z rodzina . Boje sie podrozowac na taka duza odleglosc (ok 700km) . Pomimo iz jade z osobami mi najblizszymi nie czuje sie swobodnie , szczegolnie ze osoby ktore zalatwialy ten wyjazd nie konsultowaly sie ze mna w tej sprawie i DOSKONALE wiedzialy ze mam lek przed podrozowaniem . Dzisiaj caly dzien mam zwalony, co jakis czas placze bez powodu. , mam napady zlosci o nic, w myslach mysle o najgorszym , nie moge spac . Co mam zrobic? Dodam, ze lecze sie psychiatrycznie na depresje od kilku ladnych lat . Wyjazd mam w niedziele a zawroty glowy pojawily sie podczas jazdy autobusem i tramwajem (jest to maksimum 30 minut), a co dopiero jechać pociągiem

lęk przed podróżowaniem

przez novyon 11 sie 2015, 16:16
Ogarnij kuwetę i jedź, nawet gdybyś miał paść. Sam walczę ostatnio z jakimiś napadami paniki, które się pojawiły w moim życiu - myślę, że głównie za sprawą rzucenia fajek... - weź pomyśl, że jakieś chore jazdy na psychice komplikują Tobie całe życie, żyjesz pod dyktando swoich urojeń i to one determinują Twoje życie. Czy chciałbyś przeżyć całe życie w taki sposób jak destrukcyjnie podyktuje Ci psychika? Ja już wolałbym paść niż całe życie być kłębkiem nerwów i robić to co psychice odpowiada...

lęk przed podróżowaniem

przez nieboszczyk 13 sie 2015, 12:30
to zależy od czym pozdórujesz i gdzie aby się bać podróży.jeśli przyjdzie ci podróżować widząc ziemie z wysokości 13000m można dostać zawału w tym samym dniu więc najlepiej zamknąć oczy.jeśli przeżyjesz czeka cie kolejna niespodzianka-bariera językowa.wtedy czujesz się jak w wietkongu.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

lęk przed podróżowaniem

przez NN4V 13 sie 2015, 20:38
nieboszczyk napisał(a):to zależy od czym pozdórujesz i gdzie aby się bać podróży.jeśli przyjdzie ci podróżować widząc ziemie z wysokości 13000m można dostać zawału w tym samym dniu więc najlepiej zamknąć oczy...

Eeee.... bez przesady.
Dopiero mam lęki gdy wsiądę na lotnisku w taksówkę.
A jak fajnie jesienią, gdy na dole fakin deszcz, a nad chmurami słońce.
Piwko też smakuje inaczej ponad FL 200.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

lęk przed podróżowaniem

przez Artemizja 14 sie 2015, 05:35
Ghoust, mimo wszystko radziłabym się przełamać i spróbować pojechać. Nie ma co się dawać lękom.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Sortuj wg