Paniczny lęk ? przed tatuażami

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez brolly 23 lip 2015, 11:39
Witam
to jest chyba jakaś nowość bo nawet po wpisaniu w google nie znalazłem nic podobnego

Otóż zmagam się z dość męczącym problemem mianowicie chodzi o tatuaże , zawsze gdy widzę osobę z tatuażem patrzę na niego z pogardą jak na dziwaka jest w nich coś co mnie odrzuca po prostu.
Temat założyłem ponieważ w ostatnim czasie zaczął dotyczyć bezpośrednio mnie , moja dziewczyna chce zrobić sobie tatuaż do tego stopnia że nie wybije jej go z głowy bo to niby jej marzenie .
Prosiłem wręcz błagałem żeby go nie robiła i rozmawiałem z nią wielokrotnie na ten temat , powiedziała że nie zrobi ale i tak będzie o tym mówić co jakiś czas , każda rozmowa kończy się aferą i płaczem a ja jestem na skraju wyczerpania psychicznego.

Boje się okropnie że jak się zgodzę to nie będę już na nią patrzył tak jak wtedy zanim zrobiła tatuaż , ten strach jest tak męczący że czasem nie mogę spać w nocy ....

napiszcie co o tym sądzicie bo mi ręce opadają :-|

przez agusiaww 24 lip 2015, 08:03
brolly, moze masz zakodowane tak w glowie, ze osoba z tatuazem jest dla Ciebie obrzydliwa. Moze popatrz z innej perpektywy, ze to interesujace rysunki na ciele. Zawsze sie mozesz zglosic do psychologa z tym.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Sortuj wg