Błagam, przeczytajcie to!

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Błagam, przeczytajcie to!

Avatar użytkownika
przez mggabijp 02 lip 2015, 22:18
Bardzo proszę o pomoc. Jestem znerwicowaną osobą, od kilku miesięcy leczę się u psychiatry.

Od kilku dni występuje u mnie dziwne uczucie... Nie wiem, jak to opisać.

To się dzieje w oczach. Gdy szybciej, nagle poruszę gałkami ocznymi, jakby nagle miesza mi się w głowie... to tak, jakby... jakby ktoś mi mózg prądem poraził... To takie nieprzyjemne, czasami muszę się za głowę złapać, mam wrażenie że zwariuję. Miał tak ktoś kiedyś? To objawy nerwicy, czy migreny, czy czegoś gorszego?

Nie mam przy tym zawrotów głowy, czy kłopotów z równowagą. Tylko tak, jakby mnie ktoś prosto w mózg poraził prądem...
Avatar użytkownika
Offline
Posty
159
Dołączył(a)
11 lip 2014, 11:47
Lokalizacja
Głęboki dół

Błagam, przeczytajcie to!

przez Introwertyczka 02 lip 2015, 22:25
W dr House'ie kiedyś jeden pacjent tak miał, że czuł kopnięcia jakby od prądu, i pod koniec odcinka okazało się, że ma chorobę popromienną od toksycznego złomu, i zmarł.
Introwertyczka
Offline

Błagam, przeczytajcie to!

przez ala1983 02 lip 2015, 22:30
mggabijp, A nie bierzesz czasem wenlafaksyny?
"Objawy mają swoje znaczenie"
Zygmunt Freud (1856-1939)
Offline
Posty
3514
Dołączył(a)
19 lis 2011, 18:53
Lokalizacja
W drodze...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Błagam, przeczytajcie to!

Avatar użytkownika
przez Veikko 02 lip 2015, 22:56
ala1983 napisał(a):mggabijp, A nie bierzesz czasem wenlafaksyny?

Takie cuda na wenli? Nie doświadczyłem...
F42.0, wenlafaksyna 225 mg
Avatar użytkownika
Offline
Posty
243
Dołączył(a)
08 cze 2015, 16:22

Błagam, przeczytajcie to!

Avatar użytkownika
przez ekspert_abcZdrowie 02 lip 2015, 22:58
mggabijp, jakie bierzesz leki? Możliwe, że to, co odczuwasz, jest skutkiem ubocznym farmakoterapii. Rozmawiałaś na ten temat ze swoim psychiatrą?
Psycholog
Posty
7586
Dołączył(a)
22 sie 2011, 15:11

Błagam, przeczytajcie to!

Avatar użytkownika
przez bedzielepiej 02 lip 2015, 23:07
Ja tak mam zawsze jak schodzę z SSRI. Ruszam szybko gałkami ocznymi i mam wrażenie jakby kopał mnie prąd, serce też mi wtedy szybko bije. Nie masz zmniejszanej dawki?
Avatar użytkownika
Offline
Posty
1541
Dołączył(a)
02 wrz 2013, 19:49

Błagam, przeczytajcie to!

Avatar użytkownika
przez achino 03 lip 2015, 08:13
To sa tzw. brain zapy od schodzenia z SSRI. A reakcja na to zjawisko swiadczy o nerwicy lekowej.
Fevarin 100, Trittico 15 mg (okruszek), Alpragen 0,5
Zolpidem, Phenibut
(to jest tragedia ! jeszcze po łbie mu chodzą GBL , kodeiny i inne odrdzewiacze ! Szok !Wóda go za mało niszczy. )
Avatar użytkownika
Offline
Posty
776
Dołączył(a)
05 kwi 2015, 12:17

Błagam, przeczytajcie to!

Avatar użytkownika
przez mggabijp 04 lip 2015, 23:16
Och ludzie, nawet nie wiecie jak mi dzięki wam ulżyło!

Biorę Sealoft, który jest z grupy SSRI właśnie. Gdzieś około czwartku mi się skończył i od tamtej pory go nie biorę, a do lekarza idę dopiero w poniedziałek bo on tak przyjmuje. Więc to musi być to, dziękuję, dziękuję! Od razu mi lżej, myślałam, że to coś gorszego, Boże, ale człowiek głupi jest. Ale jeszcze raz Wam dziękuję.
...I close my eyes, I tell myself to breathe
and be calm.
Be calm.
I know you feel like you are breaking down.
Oh I know that it gets so hard sometimes.
Be calm...


https://www.youtube.com/watch?v=v4UOPPZVR8E
Avatar użytkownika
Offline
Posty
159
Dołączył(a)
11 lip 2014, 11:47
Lokalizacja
Głęboki dół

Błagam, przeczytajcie to!

Avatar użytkownika
przez agusiaww 05 lip 2015, 09:56
Introwertyczka, :mrgreen:
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.
Avatar użytkownika
Offline
Posty
6261
Dołączył(a)
05 mar 2009, 09:22

Błagam, przeczytajcie to!

Avatar użytkownika
przez agusiaww 05 lip 2015, 09:57
mggabijp napisał(a):Och ludzie, nawet nie wiecie jak mi dzięki wam ulżyło!

Biorę Sealoft, który jest z grupy SSRI właśnie. Gdzieś około czwartku mi się skończył i od tamtej pory go nie biorę, a do lekarza idę dopiero w poniedziałek bo on tak przyjmuje. Więc to musi być to, dziękuję, dziękuję! Od razu mi lżej, myślałam, że to coś gorszego, Boże, ale człowiek głupi jest. Ale jeszcze raz Wam dziękuję.

to skutek szybkiego odstawienia leku.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.
Avatar użytkownika
Offline
Posty
6261
Dołączył(a)
05 mar 2009, 09:22

Błagam, przeczytajcie to!

przez emilk 07 lip 2015, 18:45
Tak to od leku.
emilk
Offline

Błagam, przeczytajcie to!

Avatar użytkownika
przez Mili89 08 lip 2015, 02:00
Też tak miałam gdy dwa dni nie bralam setaloftu właśnie przy ruszaniu głową...masakra... Ale po wzięciu tabletki po jakiejś godzinie czy dwóch przeszło:)
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3
Avatar użytkownika
Offline
Posty
1649
Dołączył(a)
16 lip 2014, 00:47

Błagam, przeczytajcie to!

Avatar użytkownika
przez *Monika* 08 lip 2015, 02:13
Introwertyczka napisał(a):W dr House'ie kiedyś jeden pacjent tak miał, że czuł kopnięcia jakby od prądu, i pod koniec odcinka okazało się, że ma chorobę popromienną od toksycznego złomu, i zmarł.

Proszę Cię... :mrgreen:
Obrazek
Avatar użytkownika
Offline
Główny Moderator
Posty
18813
Dołączył(a)
16 paź 2009, 19:20
Lokalizacja
Ślązaczka z krwi i kości

Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 37 gości

Przeskocz do