kumulowałem, kumulowałem i wybuchnąłem......

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez wnerwiony 25 cze 2015, 19:12
Cierpię na nerwicę lękową, biorę leki xetanor. Jestem cichy, spokojny, kumuluję w sobie złość, ale mam wrażenie, że ona narasta, dziś wybuchnąłem. Chcę się podzielić z Wami moją dzisiejszą sytuacją, bo teraz głupio się czuję i żałuję.

Zapisałem się do dermatologa prywatnie jakieś 2 miesiące temu, po kilku tygodniach dostaję smsa, że akurat w miesiącu mojej wizyty jest 50% zniżki na wizyty u alergologa, dermatologa.
Na dzień wizyty wziąłem specjalnie wolne, tydzień przed wizytą dzwonią, że w tym dniu wizyta się nie odbędzie i że zadzwonią w sprawie wolnych terminów. Wkurzyłem się, bo w końcu dzień wolny, ale dobra, dzwonią po kilku dniach, że mają inny wolny termin, idę więc po pracy do tego lekarza z myślą, że chociaż mimo straconego dnia wolnego będę mieć 50% zniżki, bo wizyta wciąż w miesiącu objętym promocją.
W rejestracji pani mi mówi, że mam zapłacić pełna kwotę, bo akurat do tego lekarza zniżka nie obowiązuje - wkurzyłem się, bo w smsie nic o tym nie było.

Nawrzeszczałem na nich, były słowa w stylu 'zostałem oszukany', 'po ch...ja wysłaliście mi tego smsa', 'czy pani jest głupia?', 'co to k...a ma znaczyć' - nie wytrzymałem, pierwszy raz w życiu publicznie wybuchnąłem, w końcu dali mi te 50% zniżki, wtedy się uspokoiłem, ale teraz kiepsko się czuję z powodu tej sytuacji :(

przez Saraid 25 cze 2015, 19:25
wnerwiony, Znajdż sposób na rozładowanie tych emocji one jak sam widzisz znajdą tak czy tak w jakiś sposób upust.
Masz na to jakieś pomysły?jakieś hobby,sport?muzyka,są rózne formy relaksacji http://www.wiecjestem.us.edu.pl/no-stre ... odprezenie
Saraid

przez agusiaww 26 cze 2015, 06:22
wnerwiony, dobrze zrobiles, jak kreca niech maja za swoje.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bittersweet 26 cze 2015, 07:04
Nie masz czego ząłowac dobrze zrobieles, tylko lepiej zjebac kogos wyżej niz babe z recepcji, ona akurat zbiera za innych, robi co jej każą.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez *Wiola* 26 cze 2015, 15:13
Jak wyżej, lecą sobie w kulki , dlaczego masz się na to godzić z pokorą, jeśli nie wyzwzles kobitki od najgorszych to oki ;)
Moderator

przez Follow_ 26 cze 2015, 16:53
Czasem trzeba być chamem by dostać to co się chce. Potulni ludzie dostają zawsze w dupę (no chyba, że ktoś też tak lubi).
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

przez Eeyore 27 cze 2015, 23:01
Popieram, rozumiem że teraz, już na spokojnie trochę Ci głupio, ale czasami trzeba ostro walnąć pięścią w stół
Nothing is what it seems
Gdzieś na końcu świata, pomiędzy kołdrą a poduszką

przez NN4V 28 cze 2015, 08:12
A ja nie popieram wyżywania sie na bogu ducha winnych. Weź kwiatek i pójdź przeprosić panią. Poprawisz sobie samopoczucie tym.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

przez INTEL 1 28 cze 2015, 08:59
Uwielbiam ten moment, kiedy sprowokowany daję upust swojemu stale skumulowanemu wkurvieniu.
Uwielbiam kiedy elokwentny, kulturalny i miły Doktor Jekyll w ciągu sekundy zmienia się w Pana Hyde.
To zdziwienie w oczach przekonanej o swojej dominacji persony jest wspaniałe.
Wyraźnie czuję ten moment kiedy antagonista przekracza pewną barierę.
Robi mi się gorąco w oczy, kręci mi się w głowie a potem jest już tylko przyjemnośc porównywalna z tą , jaką odczuwam wraz z rozpoczęciem oddawania moczu po długotrwałym i ekstremalnym parciu na pęcherz :D
I jest już z górki.
I nagle sie okazuje że to co przed chwila było absolutnie nie możliwe staje sie możliwe. Normalnie definicja cudu.
Ostatnimi czasy ludziom z różnych powodów zbyt wiele się wydaje i kierowane do nich uśmiech, wysoka kultura czy elokwencja traktowane sa jako słabość i frajerstwo dające im mandat do jakże ważkiej i okazuje się że iluzorycznej dominacji.
Diametralna zmiana sytuacji kiedy kij staje się dupą, a dupa kijem wywołuje u mnie dreszczyk.
Szkoda, że potem faktycznie tak jak Wy czuję się głupio.
Obawiam się że to niechciany przeze mnie efekt terapii ktora mnie w jakimś tam stopniu uczłowieczyła co nie do końca mi się podoba, ponieważ czyni mnie trochę bezbronnym.
Muszę wrócić do terapeutki celem złożenia reklamacji i żądaniem usunięcia tegoż inkuba :D

przez nieboszczyk 29 cze 2015, 21:46
INTEL 1 napisał(a):Uwielbiam ten moment, kiedy sprowokowany daję upust swojemu stale skumulowanemu wkurvieniu.
Uwielbiam kiedy elokwentny, kulturalny i miły Doktor Jekyll w ciągu sekundy zmienia się w Pana Hyde.
To zdziwienie w oczach przekonanej o swojej dominacji persony jest wspaniałe.
Wyraźnie czuję ten moment kiedy antagonista przekracza pewną barierę.
Robi mi się gorąco w oczy, kręci mi się w głowie a potem jest już tylko przyjemnośc porównywalna z tą , jaką odczuwam wraz z rozpoczęciem oddawania moczu po długotrwałym i ekstremalnym parciu na pęcherz :D
I jest już z górki.
I nagle sie okazuje że to co przed chwila było absolutnie nie możliwe staje sie możliwe. Normalnie definicja cudu.
Ostatnimi czasy ludziom z różnych powodów zbyt wiele się wydaje i kierowane do nich uśmiech, wysoka kultura czy elokwencja traktowane sa jako słabość i frajerstwo dające im mandat do jakże ważkiej i okazuje się że iluzorycznej dominacji.
Diametralna zmiana sytuacji kiedy kij staje się dupą, a dupa kijem wywołuje u mnie dreszczyk.
Szkoda, że potem faktycznie tak jak Wy czuję się głupio.
Obawiam się że to niechciany przeze mnie efekt terapii ktora mnie w jakimś tam stopniu uczłowieczyła co nie do końca mi się podoba, ponieważ czyni mnie trochę bezbronnym.
Muszę wrócić do terapeutki celem złożenia reklamacji i żądaniem usunięcia tegoż inkuba :D

to tak jak dostać pepesze celować z niej dokładnie do puszki naciskasz raz a tu zamiast jednej kuli jest wspanialy dublet i oczywiście wszystkie trafione,i te owalne/osemkowate przestrzeliny zamiast okrągłych mowia za siebie.ppsz taka wywazona czy ty taki prezycyjny?

Sortuj wg