Narastający niepokój - mozliwy atak paniki,help...

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez depresyjny86 07 maja 2015, 16:40
Cześć ;)
Na ogół sobie jakoś radze z tego typu myślami,ale dzisiaj nie mogę...boję się,że w wyniku ataku paniki coś mi się stanie...zawał albo coś gorszego.Nie umiem sobie poradzić z tym narastającym lękiem dzisiaj.........Mam wysoki cholesterol,więc tym bardziej się boję...heh.....no wiem,że to śmiesznie pewnie się czyta ale....naprawdę zaraz będę panikował . Help.
:)

przez oskaka 07 maja 2015, 22:36
depresyjny86, Witaj ;) po liczbie postów obstawiam iż zwiedziłeś psychologa i psychiatrę w związku z swoimi problemami :) i tego wcale śmiesznie się nie czyta :P jak radzisz sobie z wysokim cholesterolem?
Sami tworzymy własne demony.

F41.2, DDA
Citalopram 20 mg

przez agusiaww 07 maja 2015, 22:40
Wiesz ze nic sie nie stanie, tylko lęk Cie napedza, sprobuj treningu autogennego Schultza na relaksacje :great:
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ekspert_abcZdrowie 07 maja 2015, 23:56
depresyjny, powolne, spokojne, głębokie oddychanie plus muzyka relaksacyjna, żeby się wyciszyć. Powinno pomóc i zmniejszyć ryzyko ewentualnego ataku paniki.
Psycholog

przez depresyjny86 10 maja 2015, 23:35
Na szczęście nic mi nie było.....czasami po prostu tak mnie bierze....Znam metodę Schultza, powinienem do niej wrócić...Z wysokim cholesterolem raczej sobie nie radzę...bo jest coraz gorzej.Wina trybu życia,braku perspektyw do zmian...i ciągłego zmęczenia..albo uczucia zmęczenia, no i braku umiejętności motywacji....a raczej depresji.
ekspert_abcZdrowie, szczerze mówiąc głębokie oddychanie bardziej mnie denerwuje niż uspokaja,bo wtedy wiem,że coś się dzieje,skoro tak robię...ale z muzyką relaksacyjną się zgadzam,czasami pomaga zanim atak się rozkręci na dobre ;)
Dziękuję za odpowiedzi, jesteście wspaniali ;)
:)

przez *Wiola* 10 maja 2015, 23:47
Cholesterol nie jest taki zły , jak go malują. Jego wysoki poziom jednak może sugerować stany zapalne , polecam http://translate.google.pl/translate?hl ... s-not-bad/
Moderator

Sortuj wg