Nerwica ktos cos poradzi

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Nerwica ktos cos poradzi

przez Elem1234 29 kwi 2015, 18:26
Witam jestem tutaj nowy. Mam powazny problem moze ktos da jakas porade. Mam 22 lata na nerwice zachorowalem jakies kilka lat temu. Najpierw lęki itd , jakos z teg wyszlem potem wrocilo. Zaczolem pic wpadlem w alkoholizm , pije do dzisaj. Do tego od poltora roku biore tabletki nassenne zolpic nasen. Doszlo do tego ze musze te tabletki zazywac nawet w dzien zeby normalnie funkcjonowac. Bylem u psychiatry mowil ze najlepiej na odwyk , ale ja niechce bo mi wstyd. Przepisal anafranil i jakies zastepcze leki naspanie hydroksyne i lerivon czy jakos tak ale mialem potem fatalne schizy a i tak nie moglem zasnac. Jak przychodzilem pijany do domu to bralem po 5 tabletek naspanie nieraz wiecej. Teraz pilem caly tydzien i bralem tabletki. Dzisaj wziolem anafranil i 10mg relanium ale nic na chwile pomoglo, mam fatalne schizy czuje ze wariuje dopiero 15mg zolpic doprowadzilo mnie do normy. Poradzcie co robic jak z tego wyjsc , jak najlepiej odstawic to bez odwyku z gory dzieki za odp

Nerwica ktos cos poradzi

przez MarioW 30 kwi 2015, 02:12
Twoja sytuacja nie poprawi się, jeśli nie odstawisz alkoholu. Schizy masz przez zespół abstynencyjny. Nie masz wyjścia, musisz przestać pić. Albo znajdziesz w sobie siłę, albo sam nie jesteś w stanie zwalczyć głodu i idziesz na odwyk. Nie ma innej opcji. Może ci się wydawać, że to powód do wstydu, ale po odwyku zmienisz zdanie i poczujesz się jak nowo narodzony.

Nerwica ktos cos poradzi

przez Elem1234 30 kwi 2015, 14:45
Wydaje mi sie ze to zespol abstynencyjny od tych lekow nasennych bo bez alko potrafie ponad tydzien wytrzymac potem poprostu pokusa , a tu od tego fizyczne objawy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Nerwica ktos cos poradzi

przez ekspert_abcZdrowie 30 kwi 2015, 15:42
Elem1234, masz tendencje do wchodzenia w nałogi - jak nie alkohol, to tabletki nasenne. Uważam, że samo postanowienie "Nie piję" czy "Nie biorę" nie wystarczy. Alkoholizm to choroba i trzeba ją leczyć. Odłóż wstyd na bok i zacznij o siebie walczyć, bo w przeciwnym razie nałóg wygra z Tobą. Pozdrawiam!
Psycholog

Nerwica ktos cos poradzi

przez Elem1234 30 kwi 2015, 18:21
Po tej tygodniowej mieszance czuje od wczoraj ze zwariowalem , chocby jakas psychoza brak poczucia realnosci dlatego postanowilem tutaj napisac i zpytac kogos o rade. Dopiero po tych tabletkach czuje sie normalnie nie umie tego odstawic 5 wziolem na dobe a najgorsze to ze sie koncza, caly dzien w domu nic nie potrafie zrobic

Sortuj wg