Somatyzacje w nerwicy - watek zbiorczy.

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Dana 08 sty 2006, 20:40
Nie byłoby potzreby, bo możnaby wszystko tłuc, to byłoby normalne... albo - w ogóle wszystko z plastiku, podłoga, naczynia. Kelner pytałby : coś na atak lęku? z miłym uśmiechem, a że sam byłby nerwicowcem więc przynosiłby napitki na wielkiej tacy... ehhh to by było życie:)))))))))

przez Patrycja 10 sty 2006, 16:22
Dana! to by było wspaniałe i wszyscy by nas rozumieli i nikt by nic złego nie myślał,że alkoholizm albo wogle jakaś gorsza. Bo wogle nasze społeczeństwo stawia znak równość pomiędzy nerwowy a nieudaczny,słaby
nie graj, nie udawaj, nie popisuj się,nie wstydż się siebie!

przez Dana 16 sty 2006, 18:00
Partycjo, zgadzam się, niestety mało kto zdaje sobie sprawę, że nerwica rodzi się o jednostek, które musiały dźwigać ZA dużo, które narzucały sobie szalone tempo i ogromne obowiązki, które dążyłuy do perfekcji lub były pracoholikami. Niestety tak - albo alkoholizm, albo słabość. Tak nas widza:(((

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez reirei 17 sty 2006, 01:05
LUDZIE CZY WAS POGIĘŁO?????? Macie ochotę na obóz koncentracyjny? To może podzielmy cały świat wg ludzkiej sprawności, pooddzielajmy starych, słabych, inwalidów, padaczkowców, downów, homoseksualistów i wogóle wszystkich chorych i ułomnych od klasy najnormalniejszej i ogrodzmy się murami. Nikt z nikogo nie bedzie się śmiał, nikt nie będzie musiał wogóle walczyć ze swoimi "niedociągnięciami", ogólnie - zajebista myśl
Kto jest człowiekiem w tym samotnym świecie?

przez marmarc 17 sty 2006, 16:06
musze przyznać, że to bardzo budujące, kiedy widzę ile odpowiedzi pojawiło się w założonym przeze mnie wątku. Bo ogólnie, to rzadko mam okazję tak bardzo "zaingerować" w rzeczywistość czy zachowania innych. Narazie dziękuję. Może jutro sam coś dopiszę.
Mrc.

przez DarkAngel 17 sty 2006, 16:22
Reirei masz całkowitą racje.... nieraz czytajac posty zastanawiam się dlaczego nerwicowcy zwracaja uwage na takie duperele jak cisnienie, temperatura i takie inne (oczywiscie nie pisze tego aby kogos urazić). Ja nigdy ne sprawdzałem temperatury, ciśnienia nałogowo(w ogóle to zdarzyło mi sie to moze z trzy razy). Nie przejmuje sie trzęsącymi rekoma (chociaż połowe heraty wylewam, póki doniose ja na stół). Doszedłem do wniosku, że sami sobie to robimy....tak zagnębiamy sie co chwile to nowymi nowościami na temat "co dzis jest nie tak z naszym ciałem". Szukamy tych nowości na siłę, zamiast cieszyć sie nowym dniem......
Może troche nie w temacie, ale musiałem to z siebie wyrzucić.......

Pozdrawiam......a teraz ide na urlop....
Obrazek
ExModerator

przez reirei 17 sty 2006, 16:26
Jaki urlop? DA, do roboty!!! :lol: :lol: :lol:
Nie no odpoczywaj, wyśpij się porządnie przynajmniej, żebyś mógł dalej po nocach nad forum czuwać ;)
Kto jest człowiekiem w tym samotnym świecie?

przez Patrycja 17 sty 2006, 16:41
fenkju za opieprz,ale pewnie macie rację. Ale czy nie miło zamiast wziąć się do roboty i zmieniać siebie,usiąść nic nie robić i żeby to świat się zmienił? no powiedzcie czy tak by nie było fajnie? My tylko się rozmarzamy,wiemy,ze to nierealne.

przez Olka 17 sty 2006, 17:12
Patrycja napisał(a):fenkju za opieprz,ale pewnie macie rację. Ale czy nie miło zamiast wziąć się do roboty i zmieniać siebie,usiąść nic nie robić i żeby to świat się zmienił? no powiedzcie czy tak by nie było fajnie? My tylko się rozmarzamy,wiemy,ze to nierealne.

tak tak.........powiem wiecej my wnet oczekujemy tego od innych! a tu wystarczy zaczac od siebie samego:)
"...by czuć upadek z wysoka spaść trzeba. Być na dnie by móc sięgnąć nieba......"

mrowienie rękach

przez Nina 18 sty 2006, 15:20
Witam, jestem pierwszy raz na forum. Mam nerwicę od kilku lat i objawy, które opisujecie są mi doskonale znane. Mam jednak pytanie: czy ktoś z Was ma czasami takie dziwne mrowienie w dłoniach???Tak jakby ktoś wbijał w dłonie małe szpileczki.

przez tomsend212 18 sty 2006, 15:37
nic nowego - osiowy przyklad nerwicy..
Ja mam takie cos ze bole sa na srodku reki i przechodza w palce - mrowienia

przez cicha woda 18 sty 2006, 16:31
Ja mam mrowienie w dłoniach i stopach ale nie powinnaś się przejmować bo jest to objaw nerwicy.
...ogólnie mówiąc "life is brutal"
poza tym wszystko doskonale...

przez Patrycja 18 sty 2006, 16:57
ok ja zaczynam : będę się pilnować,aby nie udawać kogoś kim nie jestem i co z tym idzie spróbuję przestać wstydzić się siebie. nie będę grać już żadnych ról,aby ktoś pomyślał o mnie dobrze!!!!!!!

przez Olka 18 sty 2006, 17:40
Patrycja napisał(a):ok ja zaczynam : będę się pilnować,aby nie udawać kogoś kim nie jestem i co z tym idzie spróbuję przestać wstydzić się siebie. nie będę grać już żadnych ról,aby ktoś pomyślał o mnie dobrze!!!!!!!

Powodzenia....pokaz sie rowniez od tej słabej strony, a co?!!!!!! Zachowuj sie naturalnie i nie przejmuj sie tym co moga myslec o Tobie inni:)
"...by czuć upadek z wysoka spaść trzeba. Być na dnie by móc sięgnąć nieba......"

Sortuj wg